Parapsikoloji ve Astroloji

14.03.2015 18:19:52
A+ A-

Aslına bakılacak olursa parapsikoloji olarak bilinen durum genel anlamda medyumlukla ilgili olan durumdur. Ülkemizde de bunu en iyi şekilde yapan kişinin ise kesinlikle medyum parapsikologlar olduğunu ifade edebiliriz. Büyü çözümü konusunda olsun, aşk büyüsü olsun, dualar olsun veya da muskalar konusunda alanında tam bir üstat olan hocamız aynı zamanda da ruhsatlı bir şekilde, resmi olarak işlerini yapmakta ve insanların iyi olması için çalışmaktadır. Yine de aslına bakılacak olursa medyumların genel olarak birçok işle ilgilendiği de söylenebilir. Genel olarak profesyonel şekilde çalışan bir medyum normal hayatınızı gerçekten de düzenleyebilir ve sizlerin refaha ermesi için işlemler yapabilir. Ama bunların yanında da hayatınızı ciddi olarak da sıkıntıya da sokabilir. İşte bu ayrımı iyi yapmak ve her zaman için de işinin uzmanı olan kişilerden yardım almak gerekiyor.

Aksine son derece saygın ve güvenilir olan bir kişi ile karşılaşmış olacaksınız. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise telefon etmek olacaktır. Aynı şekilde mail atarak da hocamıza her zaman ulaşmanız olanak dâhilindedir. Genel olarak bakıldığı zaman birçok medyum olan kişi büyü yapabilir. Bu hem iyi anlamda da olabilir hem de kötü anlamda da olabilir. Hatta bu büyüler sayesinde hayatınızın son derece açık olmasını da sağlayabilirler, aynı şekilde ömür boyu sıkıntılı olan bir hayat yaşamanız içinde işlemler yapabilirler. Ama her ne olursa olsun her türlü şifa ve iyi olmak adına sizlere en iyi şekilde hizmet vermekte olan medyum Aslan hocamızı mutlaka ziyaret etmeniz veya bilgi almanız gerekebilir.

Astroloji bilimi ve parapsikoloji konuları birbirinden tamamen farklı ve benzersiz konulardır. Birisi yıldız bilimiyle uğraşırken diğeri gizli ruhani dünyalarla yapılan ilim dalıdır.

Medyum olarak uzun yıllardan bu yana en iyi şekilde hizmet vermekte olan Medyum Aslan hoca aynı zamanda da tüm ülkede bilinen ve Türkiye'nin hemen her yerinden insanların ulaştığı bir kişidir. Bu durum bile ne kadar saygın ve güvenilir bir kişi olduğunun belki de en açık olan ispatıdır. 

Bu yazının telif hakları Oğuz Aslan'a aittir.