Terazi burcunda yeniay

12.10.2015 22:17:03
A+ A-

13 Kasım saat 03.05 de 19 derece terazi burcunda ay-güneş ile kavuşacak yeni ay doğacak. Terazi burcundaki yeniay’ın burçlar üzerindeki etkileri şöyledir.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ; yeni ay karşıt burcunuzda ve büyük Devrimci gezegenimiz Retro Uranüs’ün karşıtlığında gerçekleşiyor. İkili ilişkiler, ortaklıklarda aniden yeni aşklara başlayabilir ya da beraberliklerinizi sonlandırabilirsiniz. Bazı evli koçlar evliklerinde   Endişe verici durumları çözüme ulaştırabilmek adına yüzleşmeler yaşayabilirler. Hayatınızın her alanında yenilik beklentisi ve yaşam koşullarınızı değiştirme isteğinizle önemli adımlar atabilirsiniz.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA; yeni ay, İş ve çalışma ortamınızda, günlük rutinlerin dışına çıkıp, değişim kararları alabilir, yeni iş düzenlemeleri yapabilirsiniz.  Evcil hayvanlarınızın bakımı ve insani yardım faaliyetleriyle uğraşlar verebilirsiniz. Özel İlişkileriniz ve maddi konularda yeni imkânlar doğabilir. Bu dönemde Sağlık sorunlarınıza yeni çözümler bulabilirsiniz. Yeni bir diyet programına başlayabilir, beslenme alışkanlıklarınızı değiştirebilirsiniz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER;   İstek ve arzularınızı elde edebileceğiniz bir yeni ay. Romantizm ve aşk hayatınızda hızlı ve değiştirici gelişmeler olabilir. İlişkilerinizde ani ayrılık kararları ya da nişan, evlilik kararları alabilirsiniz.. Çocuklar ile ilgili yeni gelişmeler ve başlangıçlar meydana getirebilir. Yaratıcılık ve yeteneklerinizden kazançlar elde eldebileçeğiniz koşullar oluşabilir. İş ve maddi konularda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ; yeni ayda evinizde yapacağınız işlere yöneleceksiniz. Eviniz, aileniz ile ilgi konularda yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz, yeni bir eve taşınabilir ya da dekorasyon değişimi yapabilirsiniz. Bazılarınız evlilik ya da iş sebebiyle evden ayrılabilirler. Aile büyüklerinizden alacağınız destekler sayesinde yeni bir amacınızın temelini atma konusunda kararlılık ve yatırımlar yapabilirsiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN; yeni ay yakın çevreniz ve kardeşlerinizle daha yakın ilişkiler içinde olabilirsiniz. Onların içinde bulunduğu konularla ilgili meşguliyetleriniz

Artabilir. İletişim, eğitim alanında yeni koşullar ortaya çıkabilir ve Yeni proje oluşumları ve tanıtımları, iş bağlantıları kurma amaçlı kısa seyahatler gündeminize gelebilir..

Tayin, atama, yer değiştirme gibi kamu alanlarında izin,evrak takibi  uğraşacağınız konular arasında olacaktır.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK; yeni ay finansal konulara dikkat çekmektedir. Venüs ün başak burcunda yeni ay sırasında yay burcundaki Satürn’e yaptığı kare görünüm. İlişkilerde hayal kırıklıkları, sevgilinize karşılık alamamak ilişkilerinizi gözden geçirip mercek altına almanıza neden olacaktır. Sıkıntılı beraberliklerde bitişler ve kopuşlar yaşanabilir. Özellikle finansal konularda kemer sıkma döneminde olduğunuzu göstermekte. Aile, iş hayatınızda da sorumluluklarınız artabilir.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ; burcunuzda doğacak yeni ay, kendinize olan güveninizin artmasıyla kişisel hedeflerinizi yeniden şekillendirmenize sebep olacaktır. Ani beklenmedik durumlar karşısında önemli ayrılık kararları alabilir ya da yeni beraberliklere adım atabilirsiniz. Tarz değişiklikleri yaparak görünümünüzü yenileyebilirsiniz. Aile ve iş ve finansal konularda yeni kararlar, hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP; yeniayda taşıdığınız gereksiz korkular yüzünden kendinizi fiziksel ve zihinsel yorgun hissedebilirsiniz. endişelerinizi bir kenara bırakıp maneviyata yönelmek, dua, meditasyon, zikir ve karşılıksız yardımlar yaparak bedensel ve ruhsal rahatlığa kavuşabilirsiniz. Sağlığınızla daha fazla ilgilenmek ve zararlı alışkanlıklarınızı bırakarak yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz

YAY VE YÜKSELEN YAY; yeni ayda burcunuzda ağırladığınız Satürn-Venüs’e karesi ve yeni aya karşıt Uranüs, motivasyon düşüklüğü ve ilişkilerinizde duygusal mesafelere sebep olacaktır, özel ilişkiler, sosyal ilişkilerinizde ayrılıklar ve yeni başlangıçlar gündeme gelebilir. Arkadaş çevrenizde sürpriz bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Ancak bu dönem başlayan beraberlikler uzun ömürlü olmayacaktır.maddi konularda ise tedbirli davranmalısınız ..

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK, yeni ayda toplumsal statünüzü değiştirecek gelişmeler söz konusu olacaktır. Sürpriz bir kararla evlenebilirsiniz, işinizde güçlü bir pozisyona yükselebilirsiniz ya da ailenize yeni bir üye katılabilir. İş ve ev yaşamınızla ilgili yeni görev ve sorumluluklar alabilirsiniz. İleriye yönelik yatırımlar yapma fikirleri gündeminize gelebilir. Otorite figürlerinden beklemediğiniz maddi destekler alabilirsiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA: gezegeniniz Uranüs yeni ay’ın karşında olacağından beklenmedik sürpriz gelişmelere, ani değişikliklere sebep olacaktır. Hayatınıza anlam ve heyecan katacak arayışlar içine girebilirsiniz. Ani karlarla Yüksek öğrenim, evlilik iş ya da tedavi amaçlı yurt dışına yerleşebilirsiniz. Tanıtım, halkla ilişkiler, danışmanlık gibi konularda yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yasal konularda önemli gelişmeler söz konusu olabilir.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK; yeni ay ortaklık yoluyla yapacağınız mali kazançlarınızı artabileceğiniz yeni yolar arayabilirsiniz. Finansal konularda planlı ve strateji üzerinde çalışarak önemli yatırımlar yapabilirsiniz. Vergi sigorta, kredi ve miras konularında meşguliyetleriniz artabilir. Yeniayda ameliyat ve operasyonluk durumlarla sağlığınızla ilgili problemleri ortadan kaldırabilirsiniz.

 

 

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.