Tuğba Khan yorumladı; 2015 Yılında Burçları neler bekliyor...

25.12.2014 23:28:18
A+ A-

 

Karmalog ve Astrolog Tuğba Khan; astroloji ile kesişen yolculuğundan kısaca bahsederek merakla beklediğimiz 2015 yılının burçlar üzerindeki etkisini yorumladı.

 

Halkla iliskiler ve ardından Çocuk Gelişimi eğitimi aldım. 2006 yılında Astroloji egitimine başladım. Astrolojiyi destekleyici arayışlar içerisindeydim, şifa konusu da oldukça ilgimi çekiyordu bu nedenle eş zamanlı bir dizi eğitim programına dahil oldum.

Nlp, Reiki Master, Regresyon, Zen enerjisi gibi bir seri eğitimi başta İstanbul olmak üzere, İngiltere-Bristol, Tibet-Lhasa'dan aldığım tamamlayici tekniklerle pekiştirdim.

Öğrendiğim tüm teknikleri harmanlayarak ortaya çıkardığım ve üzerine yenilerini eklediğim teknikleri uyguluyorum. Bir süre Dubai’de sürdürdüğüm kişisel ve kurumsal danışmanlık hizmetlerime İstanbul’da devam etmekteyim.

2014 yılı oldukça zorlandığımız, kavgaların, ölümlerin, gerginliklerin, bitişlerin, boşanmaların, intiharların, tahammülün zorlandığı bir yıl oldu. Diğer yıllara nazaran bunları çok daha yoğun yaşadığımız bir yılı geride bırakıyoruz. 

2015 yılına Satürn'ün yay burcuna geçişiyle başlıyoruz. Yeni ateş enerjisinin bu yıla güzellik katmasını diliyorum.

Satürn ateş burcuna geçtiğinde öncelikle enerjiyi yükseltecek. Özgürlük temasının ağır basacağı ama bu arada da sorumluluklarımızı unutmamamız gerektiğini öğretecek. Eğitim sisteminin, davaların, hukuksal konuların, yurtdışı ile bağlantılı konuların, inançlarımızın ve medya ile ilgili konuların gündemimizde olacağı bir yıl 2015.

Mart ayında tekrar geri harekete başlayacak olan Satürn, Haziran ayında yeniden Akrep burcuna giriş yapacak. Eylül ayına kadar Akrep burcunda kalacak Satürn verdiği ödevi kontrol edecek. Eğer biz dersimizi aldıysak ödülünü verip gidecek, almadıysak eğer bir şeyleri bitirip gidecek. Umarım hepimiz dersimizi tamamlamışızdır... 

 

20  Mart'ta gerçekleşecek Güneş tutulması 29 derece Balık burcunda gerçekleşecek. Aslında bu tutulma joker kartı gibi. Satürn'den aldığı 120 derecelik açıyla desteklenecek olan Güneş tutulması özellikle; Balık, Yengeç ve Yay burçlarını destekleyecek.  Aynı zamanda doğum haritasında Satürn retrosu olanlar bu dönemi iyi değerlendirmeli. 

 

 

Koç ve yükselen Koç: Değişim ve dönüşüme hazırlanmış olan Koçlar, yıla oldukça hızlı başlayacaklar. Yüksek öğrenim, uzak seyahatler bu yıl gündeminizde olan konulardan biri. Son 2.5 senenin zorluğu, özellikle finansal zorluğu aştınız ve bu yıl itibariyle finans konusunda rahatlama elde edeceksiniz. Nisan ayında ki tutulma bekar Koçlara evlilik getirebilir. İş yerinde köklü değişimler söz konusu. Aşk konusunda şanslı dönemleriniz Mart ayından sonra... 

 

Boğa ve yükselen Boğa: Ev değiştirebilir  ya da ev sahibi olabilirsiniz. Eğer borsaya yatırım yapıyorsanız bu yıl dikkatli olmalısınız. 2015 harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir yıl. Ne aldığınız paranın hesabını bileceksiniz ne de ödemelerinizin. Özellikle yılın ilk yarısı  dikkatli ilerlemenizde fayda var. İhmal ettiğiniz ya da ertelediğiniz sağlık problemleriniz varsa tekrar gündeme gelebilir. Eylül ayındaki güneş tutulması size kadersel eşinizi getirebilir.

 

İkizler  ve yükselen İkizler: Yaklaşık 2.5 yıldır günlük rutin hayatta atalet yaşadınız. Şimdi hareketlenme zamanı. Evli olan ikizler ilişkilerine dikkat etmeliler. Evlilik konularında engeller, kısıtlamalar, evlilik inancıyla ilgili deneyimleyeceğiniz zaman geldi. Zira bu testinizi verirseniz evliliğiniz uzun yıllar sürebilir. Jüpiter bu süreçte size destek verecek, lütfen iyi yanlarını görmeye odaklanın. Tutulmalar sizin ilişkilerinizi etkileyecek. Özellikle Eylül ayında ki tutulma sayesinde evlenebilirsiniz. İş konusunda, hayal kırıklıkları, negatif düşünceler, yetersiz kalma gibi hisler yaşayabilirsiniz. Bunun geçici dönem olduğunu bilin ve duruma çok odaklanmak yerine daha sakin kalmaya özen gösterin.  

 

Yengeç  ve Yükselen Yengeç: Finansal konularda şansınızın yüksek olacağı bir yıla hazır olun. İş için yapılacak seyahatlerin yoğunluğu söz konusu . Eğer yurtdışında yaşama ya da eğitim konuları gündeminizdeyse bu yıl  gerçekleştireceksiniz. Günlük hayatınız ve calışma ortamınızda sorumluluklarınız artabilir ve gün içerisinde bazı şeyleri yaparken eskiye göre daha gecikmeli ve zorlanarak yapabilirsiniz. Sağlığınızı ihmal etmeyin bu yıl, özellikle solunum yolları, akciğerler ihmal edilmemeli. Sigara kullanıyorsanız lütfen bırakmaya çalışın.

 

Aslan ve yükselen Aslan:  Yalnız olan Aslanlar bu yıl inişli çıkışlı bir ilişki deneyimleyebilir. Evli olanlar ise çocuk konusunda yeni sorumluluk alabilir  ya da var olan sorumlulukları artabilir. Kilo konusunda dikkatli olmalısınız. “Su içseniz yarayacak”  bir yıl bekliyor sizi. Mart ayından itibaren finans durumunuzda destekleyici etkiler var. Özellikle Mart ayındaki güneş tutulması size finansal rahatlık getirecek. Borsa, şans oyunları gibi finans alanlarından uzak kalmanızda fayda var. Evdeki bulgurdan da olmayın.

 

Başak ve yükselen Başak: Ağustos ayına kadar içsel değişiminiz tamamlanmış ve sonrasında hayata bakış açınız yenilenmiş bir şekilde ortaya çıkmaya hazırlanıyorsunuz. Eylül ayındaki güneş tutulması da bunu  destekleyecek. Fakat Ağustos ayı itibariyle kilo almaya başlayabilirsiniz dikkatli olun. Bu yıl ev ve evlilik konularında deneyimler görünüyor. Evde daha uzun zaman geçirmek durumunda kalabilirsiniz hatta aile büyüklerinden  birisi yanınıza taşınabilir. Evlilik ve ortaklık durumunuz bu yıl gerçekleşecek tutulmayla birlikte sarsılabilir. Eğer kökler sağlam değilse dikkatli olmakta fayda var. Sabır ve sükunetle bu dönemi geçirmeye gayret etmelisiniz.

 

Terazi ve yükselen Terazi: Finansal zorluklarla geçen 2.5 yılı artık geride bırakıyorsunuz. Finansal konularda rahat bir nefes alabilirsiniz. Bu yıl sözleşmeler, yazılı ve sözlü iletişim alanlarında etki altındasınız. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Özellikle Nisan ayına kadar bu durum size etkileyebilir. Günlük yaşantınızda;  isteksiz işe gitmek, iş yerinde hayal kırıklıkları ya da bekleneni bulamama gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bilmeniz gereken bu dönemin geçici olduğudur. Zira aynı zamanda arkadaş ve sosyal ortamlar sizi destekleyecekler. Dışarıda daha keyifli vakit geçireceksiniz. Bu dönemlerde mümkün olduğunca arkadaşlarınızla görüşüp, olumsuz duygulardan arınmanızda fayda var. Nisan  ayında ki tutulmalar evlilik ve ortaklık durumlarınızı etkileyecek ve karşılıklı güç yarışına gireceğiniz dönem olabilir. Sakin kalmakta ve karşı tarafı iyice anlayıp dinlemekte fayda var.

 

Akrep ve yükselen Akrep: Oldukça zorlandığınız ve sabretmek durumunda kaldığınız büyük testlerden geçtiniz. Aldığınız sorumluluklara bakma zamanı geldi. Finansal kısıtlamalar olabilir, harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Ayrıca bu yıl ihtiyacanız olacak şeylerden biri güven duygusu ve stabil bir hayat. Kariyer ve meslek konusunda şans sizden yana.

 

Yay ve yükselen Yay: Sorumlulukları yükleneceğiniz zaman dilimindesiniz. Özgürlük duygularının baskı altında olacağı bir yıl. Yay ve yükselen Yay’lar Sorumluluk alıp özgürlüklerinden fedakarlık edebilirler. Evlenebilir aynı zamanda ev alabilirler. Hukuksal konularda bu yıl şans sizden yana. Özgürlük temasının ağır basacağı bir yıl. Gündemlerinde yurt dışında yaşam olan Yay’lar bu kararlarının sorumluluğunu alarak gerçekleştirmelidirler.

 

Oğlak  ve yükselen Oğlak: Bir kaç yıldır tamamlayamadığınız şeyleri tamamlama zamanı. Sizde çok zorlandığınız son 2.5 yılı ardınızda bırakıyorsunuz. Hayata bakış açınız ve vizyonunuz değişiyor. Nisan ayında ki ay tutulması iş değiştirmenize sebep olabilir. Köklü değişimlerin yaşanacağı bir yıl.

 

Kova ve yükselen Kova: Arkadaş ortamınızda köklü değişimler yapacaksınız. Umutlarınızın tekrar gözden geçirileceği bir yıl. Jüpiterin desteği ile nisan ayından sonra evlilik gündeme gelebilir. Kariyer alanında oldukça zorlandınız, şimdi çalışma zamanı. Finansal alanda rahatlayacağınız bir yıl olacak.

 

Balık ve yükselen Balık: Kariyer evinize giriş yapan Satürn size kariyer alanında yeni deneyimler yaşatırken sorumluluk verecek. Burcunuzdaki Neptün, enerjinizi yeterince aşağı çekiyor. Buna aldanıp kariyerinizi ihmal etmeyin. Sabretmeniz gereken bir yıl kariyer anlamında. Mart ayında gerçekleşecek Günes tutulması sizi motive edecektir ve Eylül'deki tutulma ile birlikte evlilik yada ortalık gerçekleştirebilirsiniz.

 

www.astroshifa.com

astroshifa@gmail.com

@astroshifa

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.