Yengeç burcunda yeniay

16.07.2015 00:23:06
A+ A-

16 Temmuz saat 04.24 de ay yengeç burcunda güneş ile kavuşacak ve Yeniay doğacaktır.
Yeni ay horoskopunda ay'ın temsilcisi yengeç burcu yükselmekte olup yine yengeç beraberliğindeki Mars- Merkür kavuşumu, koç burcundaki Uranüs kare olup, oğlak burcundaki Plüton'a karşıtlık vermektedir.
 
Birinci evde gerçekleşen yengeç yeniay öncü nitelik, su elementinde olup yeni başlangıçlar, yeni oluşumlar ve değişimleri hem kişisel hem toplumsal konularda tohumlarını da atmamıza sebep olsa bile yengeç yeni ayının enerjisi sonlandırıp, yeniden başlatır. 
Aile, ev, anne, kökler, sevgi, özel hayatımızla ilgili kadersel değişim-dönüşüm enerjisi vermektedir.
Yoğun güç mücadeleleri, otorite-muhalefet çatışması, egosal çatışmalar, şiddete yönelik, polis baskıları, ülke toprakları, madenler, vatan, bayrak sevgisi ve güvenliğimiz için meydana gelecek grevler, Devrimci eylemler, iş kazaları, patlamalar, küçük sarsıntılar toplumca yaşanacak olan ana konuları temsil etmektedir. 
 
Sağlık bakımından sindirim sistemi, mide göğüs bölgelerine daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Aşırı yeme, içme ve stresten uzak durmalısınız. 
 
Koç, yengeç, terazi ve oğlak burçları en çok etki alacak burçlardır.
Yaşamınızda bitmesi gerekenleri hayatınızdan çıkmasına izin vermeli, yeni enerjilere yer açmalısınız.
 
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ; eviniz, ailenize yönelik meşguliyetleriniz artabilir. Geçmişle ilgili sorunları yeniden gözden geçirerek sonuçlandırabilirsiniz. Evinize bakım, tadilat yaptırabilir ya da yeni bir ev açabilir, alım, satım işleriyle uğraşlar verebilirsiniz. Aile büyüklerinizden alacağınız desteklerle güven ve cesaretiniz iki kat artacaktır.
 
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA; yakın çevreniz, kardeşlerinizle iletişim trafiğiniz, ziyaretleriniz artabilir, yeni haberler alabilirsiniz. İş amaçlı kısa yokçuluklarda bulunabilirsiniz. Epeydir uğraştığınız projeleriniz için görüşmeleriniz, yazışmalarınız hız kazanabilir. Ailenizle tatil yapma imkânı bulabilirsiniz.
 
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER;  finansal konular, gelirlerinizle alakalı düzenlemeler yapmanız gerekebilir. Bütçenizi zorlayan kontrol dışı harcamalarda bulunabilirsiniz. İyi bir planlamayla yeni kazanımlar elde edebilirsiniz. Ya da cesaret edemediğiniz, beklemede kalan işleriniz içinde yeni atılımlar yapabilir, kazançlar elde edebilirsiniz. Ailenizden maddi destekler görebilirsiniz.
 
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ; burcunuzda Gerçekleşecek yeniay enerinizi yükseltebileceği gibi kişisel hedeflerinizi yeniden şekillendirmenize de sebep olacaktır. Dış görünümünüzü değiştirerek imajınızı yenileyebilirsiniz. İkili ilişkiler ve aşk, ilişkilerinizi sağlam temellere taşıyabilirsiniz. İş, meslek hayatınızda olumlu gelişmeler yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.
 
ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN; fiziksel olarak kendinizi zayıf hissedebilirsiniz. Gizli bir takım olaylar ve hayranınız ortaya çıkabilir. Geri planda kalıp içselleşmek isteyebilirsiniz bu sayede farkındalığınızı arttırabilirsiniz. Maneviyata yönelmek, Yaratıcı yönünüzü açığa çıkaran uğraşlara ağırlık vermek hayata pozitif bakmanızı sağlayacaktır.
 
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK; aktif, dışa dönük ve paylaşımcı faaliyetleriniz hız kazanacaktır. Geleceğiniz, mesleğinizle ilgili arzularınız ve beklentilerinize yön verebilirsiniz. Sosyal ortamlarda yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Ortak amaçlı grup çalışmalarına katılabilirsiniz. 
 
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ; kariyer ve yaşam hedeflerinizde emeğinizin karşılığını alabileceğiniz yeni koşullar oluşabilir, terfi edebilir ya da iş değişikliği yapabilirsiniz. İş-ev hayatınızı dengelemek adına yeni kararlar alabilirsiniz. Aile büyüklerinizin sağlık sorunlarıyla uğraşlar verebilirsiniz.
 
AKREP VE YÜKSELEN AKREP;  beklemediğiniz bir anda düşünceleriniz, projelerinize dair yeni bir sözleşme ve anlaşmalar yapabilirsiniz. Yurt dışı seyahatleri ya da uzak yoldan gelen misafirler, haberlerle gündeminiz değişebilir. ,eğitim, medya ve ticaret ve hukuk alanındaki işlerinizde hızlı bir şekilde sonuçlanabilir. 
 
YAY VE YÜKSELEN YAY; ortak gelirler, miras, nafaka, alacak-verecek, vergi gibi konularda meşguliyetleriniz artacaktır. İş, eş gibi ortaklıklarda hayal kırıklıkları yaşayarak işbirlikleri sonlanabilir. Ani para giriş ve çıkışları söz konusu olacaktır.
 
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK; ilişkilerde yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Evlenme, ortaklık kurma ya da tam tersi iyi gitmeyen ilişkileri bitirip kadersel değişim, dönüşümler yaşayabilirsiniz. Statünüz ve  iş durumunuzla ilgili önemli anlaşmalara imzalar atabilirsiniz.
 
KOVA VE YÜKSELEN KOVA: , iş, çalışma düzeniniz ve günlük yaşamınızla ilgili konular değişikliklere yol açacaktır. Kolektif çalışmalar içinde görevler, destekler alabilirsiniz. İş koşullarınıza uygun yeni yardımcılarla görüşüp, anlaşabilirsiniz. Sağlık konuları gündeminize geleceğinden dikkatli ve özenli olmalısınız.
 
BALIK VE YÜKSELEN BALIK;  aşk, çocuklar, yaratıcı konular, hobilerinizle ilgili konularda heyecanlandırıcı, harekete geçirici koşullar ortaya çıkacaktır. Yeni bir romantik aşk, sürpriz hamilelikler gelişebilir. Ergenlik çağında çocuğunuz varsa fevri davranışlarıyla da karşılaşabilirsiniz.
 


YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.