Yeni ay

16.06.2015 10:38:57
A+ A-

16 Haziran 2015 Saat 17.05 de Ay İkizler burcunda Güneş ile kavuşacak ve Yeni Ay doğacaktır. #‎Mars kavuşumlu #‎Yeniay horoskopunda #‎Akrep#‎burcu yükselmektedir. 
#‎İkizler Yeni Ayı pozitif enerjiyi kişisel hedeflere nüfuz etmek için fırsatlar sunacağı gibi sosyal hayata daha fazla çekim duymanıza sebep olacaktır. Yakın çevre iletişimleri, sosyal yetenekler, seyahatler, sözleşmeler, anlaşmalar, eğitim basın, medya gibi konular Yeni Ay gündeminizi oluşturacaktır. 
İkizler, #‎Terazi#‎Kova burçları en çok etki alacak burçlar olacaktır.

Yeni ay hayatımızda olumlu değişiklikler yapma şansı da verecektir( kişisel#‎horoskoplarımıza göre).
İkili ilişkilerde beklenmedik hızlı gelişmeler yaşanabilir. Yeni aşklar, ilişkiler doğabilir. Çevrenizde yeni evlilik haberleri ve evli çiftlerin hamilelik haberleriyle sevinebilirsiniz.

Merkür’ün düz harekete geçmesiyle iş ve mesleki konular, ortaklı işler için sözleşmeler, anlaşmalar, imza gerektiren işlerinizde yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ya da bekleyen işlerinizi tamamlayabilirsiniz

Finansal konularda şanslı bir süreçte olabilirsiniz. Yeteneklerinizden para kazanma şansları doğabilir.
Bankalarla ilgili gelişmeler olabilir. Vergi, sigorta gibi ödemelerinizi yeni yapılandırmalara sokabilirsiniz. 
Kardeşler, yakın çevreyle diyaloglar daha fazla hız kazanacağından, ihtiyaçlarınızı kolayca dile getirebilirsiniz.

Bazılarında cerrahi operasyonlar söz konusu olabilir. 
Zaman zaman aniden gelişebilecek stres ve kaza potansiyellerine karşı da dikkatli olmakta fayda vardır.

#‎Türkiye horoskopunda 12.evde gerçekleşecek olan Yeni Ay ile Hükümeti kurma çabaları, partiler arası toplumdan gizli, saklı bir takım görüşmeler ve pazarlıkların gerçekleşeceğini bize göstermektedir.

#‎Marsiyen Yeni Ay bu görüşme trafiğinin hızlı, gergin ve sıkıntılı olduğunu anlatmaktadır. Hükümeti kurmak için partiler arası diyalogların sonucunu önümüzdeki 15 gün içinde görmemiz mümkün olacaktır. Ancak uzun vadede bir hükümetin kurulamama ve seçimin önümüzdeki altı ay içinde tekrarlanabilme olasılığı çok yüksektir(seçim yapıldığında #‎Merkür #‎Retrokonumdaydı).

Basın, yayın, medya, hastane, hapishane gibi kurumların Anayasa değişiklikleri gündeme gelebilir. Bu konularda yeni yapılandırma önerileri sunulabilir ve önemli gelişmeler yaşanabilir.
Düşünce, fikir, eylem suçlularından yatanların mahkeme süreçleri tekrar gündeme gelebilir ve hukuksal açıdan haklarını aramaları için yeni süreçler başlayabilir.
Spekülatif piyasa dalgalanmaları sert inişler ve çıkışlara sebep olabilir. 
Etnik kökenli ayrışmalar, kavgalar, yaşanabilir. 
Tüm bu gelişmeleri takip eden yakından ilgilenen kurum, kuruluş ve toplumda siyaset kirlendi düşüncesine sahip kimselerin hem hükümeti hem de savundukları siyasal partilere verecekleri tepkilere, eylemlere önümüzdeki günlerde basın, medya kanalıyla şahit olabiliriz.

Bu 15 günlük sürecin bir parçası olarak değişimle karşı karşıya kalabilirsiniz. Unutmayın içgüdüleriniz, sezgileriniz size doğru yönde ilerlemenize yardımcı olacaktır. 
Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler…funda…

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.