2015 yılının en büyük keşfinden evrim teorisine darbe! Video

06.04.2015 22:51:40
A+ A-

 

Batı Avusturalya'da 2015 yılının en büyük keşiflerinden biri olarak tanımlanan 2.3 milyar yıldır hiç değişmemiş sülfür bakterisi fosili bulundu. Bu linkten seyredebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=5qRx-EAA-b0

Okyanusların en derinliklerinde bulunan sülfür bakterisi kolonisinin dünya tarihinin neredeyse yarısı kadar bir süredir hiç değişmeden kalması evrim teorisine büyük bir darbe oldu. 

New South Wales Üniversitesi'nden Prof. Malcolm Water evrim teorisine büyük darbe vuran sülfür bakterisi fosili hakkında şunları söyledi:

"Fosillerin içinde gördüğümüz mikroplar nerdeyse bugün okyanuslarda gördüklerimiz ile aynı. Biçimleri aynı ve yine aynı kimyasal işlemleri yapıyorlar."

Sülfür değişimi yaparak hayatın devamlılığını sağlayan bu bakteri fosillerinin hiç değişmemiş olmaları evrimsel gelişim olarak adlandırılan sürecin yeryüzünde asla yaşanmadığını ispatlıyor.

Kaynak: http://fosillerevriminasilyalanlar3.blogspot.com.tr/

Tüm yazılarım: http://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: mynet.com/erkanarkut/videolari/liste" href="http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste" style="color: rgb(0, 0, 255) !important;" target="_blank">http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/listeYORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.