Android cihazlarda ekran görüntüsü alma

14.01.2015 16:11:32
A+ A-

Akıllı cep telefonları son yıllarda hayatımıza giren büyük önem taşıyan cihazlardan yalnızca bir tanesidir. Artık akıllı cep telefonları sayesinde akla gelebilecek her işlem kolayca yapılmaktadır.

Akıllı cep telefonları için birkaç işletim sistemi bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Androidişletim sistemidir. Android cep telefonlarında da birçok uygulama mevcut.

Bugünlerde ekran görüntüsü alma eylemi oldukça popüler bir hale geldi. Android ekran görüntüsü almak için de yapılacaklar oldukça basittir. Bazı telefonlarda kilit tuşuna ve orta tuşa aynı anda basıldığı takdirde ekran görüntüsü almak mümkündür ancak bazı telefonlarda bu eylem için bir uygulama gereklidir.

Bu programlara da Google Play Store üzerinden ulaşmak mümkündür. Bir mesajın ya da herhangi bir şeyin ekran görüntüsünü almak isteyen kişiler artık dakikalarca uğraşarak net görüntüler alamama gibi olaylarla baş etmek zorunda değildir. Android ekran görüntüsü alma uygulamaları ile kullanıcılara bu imkanı sunmaktadır. Özellikle bu ekran görüntüleri olabildiğince nettir ve kullanıcılar da bu durumdan oldukça memnundur. Devamı için tıklayın.YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.