Android İçin En İyi 6 Yarış Oyunu

19.11.2014 21:23:17
A+ A-

Tablet ve Akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte bu platformlar için yapılan uygulama ve oyunların da sayısı oldukça arttı. Seçenekler fazla olunca kullanıcıların birçoğu uygulama veya oyunların en iyisini bulma konusunda zorlanabiliyorlar. Bu yazımızda Android kullanıcıları için seçtiğimiz en iyi yarış oyunlarını bulabilirsiniz.  

 

1. ASPHALT-8: AIRBORNE

Android telefonlarda en çok tutulan yarış oyunlarından bir tanesidir. Gerçekçi grafik tasarımı ile oyunda Ferrari, Lamborghini, Bugatti tarzı arabalar ile yarışa giriyorsunuz. Oyunda 47 yarış arabası ile farklı heyecanlar yaşıyorsunuz. Oyunun online modu ile diğer yarışmacılar ile yarışabilirsiniz.

 

 

2. GT RACING 2

Bu oyun simülasyon olarak farklı şekilde tasarlanmıştır. Oyun içerisinde 35 farklı markanın toplam 67 tane aracı bulunmaktadır. 4 farklı hava koşulunda yarışlar yapabilirsiniz.

 

 

3. FAST & FURIOUS 6

Filminin çıkmasından sonra farklı bir yarış türü olarak Android uygulaması ile piyasaya sunulmuştur. Oyunun bir kuralı olmadan istediğiniz aracı modifiye edebilirsiniz. Sokak yarışlarına katılarak rakiplerinize marifetlerinizi gösterebilirsiniz.

 

 

4. RE-VOLT 2

Farklı tarz ve özelliklere sahip pekçok rc araba seçebildiğiniz bu oyunda bir evin odaları veya arka bahçesi yarıştığınız mekanları arasında yer alabiliyor. Yarış boyunca yoldan toplayabildiğiniz roket, yağ, nitro gibi özelliklerle rakiplerinizin önüne geçip yarışı kazanmaya çalışıyorsunuz.

 

Devamı için tıklayın.YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.