Arama motoru optimizasyonu hizmeti

12.10.2014 19:27:15
A+ A-

Seo olarak adlandırılan arama motoru optimizasyonu websitelerinin optimize edilerek doğal yollarla arama motorlarında üst sıralara taşınmasıdır. Zaten seo kelimesi de adını ingilizce olan "Search Engine Optimization" kelimesinin baş harflerinden almaktadır.

Neden Seo ?

Seo bir websitesinin olmazsa olmazlarındandır. Çünkü arama motorlarında her websitesi ilk sayfada , ilk sırada olmak ister. Bir örnekle anlatmamız gerekirse bir alışveriş mağzası sahibisiniz. Bu alışveriş mağzanızın şehrin en işlek caddesinde olmasını mı istersiniz yoksa şehrin ücra köşesinde bir ara sokakta mı? "Tabi ki şehrin en işlek caddesinde!" dediğinizi duyar gibiyim. Alışveirş mağzası yerine websitenizi , şehir yerine arama motorlarını ve caddeler yerine de arama motoru sayfalarını koyarsanız ne demek istediğimi gayet iyi anlayacaksınız. Google ve diğer arama motoru kullanıcıları herhangi bir aramada %89 oranla sonuçların listelendiği 2. sayfaya bakmaz. Bu kullanıcıların %72'si listelenen ilk 3 sonuca bakar ve tıklar. Bu sizin firmanız veya websiteniz için arama motorlarında sizin anahtar kelimenizde ilk sayfada hatta ilk 3 sıradan birinde olmanız çok çok önemlidir.

Nasıl ilk sayfaya gelebilirim ?

Anahtar kelimeleriniz üzerinden ilk sayfaya gelmek bazen çok zor olabilir. Çünkü anahtar kelimenizin içinde bulunduğu sektör çekişmeli bir sektör olabilir. Bu noktada çarenize Seo Hizmeti veren seo uzmanları yetişebilir. Bir seo uzmanından seo hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Örneğin seo hizmeti alacağınız seo uzmanının geçmiş referansları , seo bilgisi , arama motorları ve arama motorları güncellemeleri hakkındaki haberdarlığı bu konuda çok önem taşımaktadır.

Nereden Seo Hizmeti Alabilirim ?

Burhan Emre Uzun'un sunduğu Seo Hizmeti aracılığı ile websitenizi anahtar kelimeniz dahilinde ilk sayfaya taşıyabilir ve websitenizden elde ettiğiniz gelirleri ikiye katlayabilirsiniz.

Unutmayın her seo uzmanıyım diyen kişi seo uzmanı değildir!YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.