Company of Heroes 2

30.11.2014 16:20:56
A+ A-

Dünyanın en karanlık saatinde, Sovyet Kızıl Ordu'nun kumandasındasınız ve Anavatan'ı Nazi istilacılardan kurtarmak adına ön cephede sert bir çatışmaya girmek üzeresiniz.

Takvimler 1941'i göstermektedir ve 14 milyondan fazla askerin öldüğü, 2. Dünya Savaşı'nın en kanlı çatışması patlak vermek üzeredir. Savaşı kaybetmek üzere olan Kızıl Ordu'nun en zorlu ve en pahalıya mal olan savaş sahnesinde, Doğu Cephesi'nde, nasıl olup da Almanya'yı yenip zafere ulaştığına şahit olun.

Askerî taktikleriniz bu çatışmanın bütün dengesini sarsacak derecede önemli. Vereceğiniz taktiksel savaş ile güçlü bir askeri lider olduğunuzu gösterin ve Sovyet İmparatorluğu'nun gücünü kullanarak Berlin'e kadar ilerleyin.

Anavatan sizi çağırıyor!


Öne çıkan özellikler

Ödüllü fikri mülk: Bütün zamanların en yüksek notlarına sahip seri, strateji türünü bir kez daha tanımlayacak yenilikçi bir savaş tecrübesi sunmak için geri geliyor.

Essence 3.0 motoru: Benzeri olmayan TrueSight™ sistemi ve savaş alanının değişmesine neden olacak ultra gerçekçi dinamik hava şartları sunan ColdTech™ sayesinde grafik kalitesini ve ölümcül savaşın en doğru şekilde yansıtılmasını sağlayan en üst düzey teknoloji.

Kan ve kar: Bir ikon haline gelmiş Kızıl Ordu'nun komutasını alın ve bu ideolojiler savaşında Nazi istilacıları Doğu Cephesi'nden geri püskürtün.

Taktik savaş: Yeni Kumandan Yetenekleri'nizi geliştirin ve kullanın; Dinamik Savaş Taktikleri sayesinde ön cephe savaşını an ve an yaşayın.

Heyecanlı çevrimiçi savaş: Bu yüksek kalitedeki ve hep olumlu eleştiriler almış fikri mülkten beklendiği üzere hem karşılıklı mücadele konusunda, hem coop olarak gelişmiş bir çok oyunculu sistem sunulmaktadır.

 

GEREKSİNİMLER:

 

İşletim Sistemi: Windows Vista (32bit) / Windows 7

RAM: 2GB

İlemci: 2Ghz Intel Core2 Duo veya dengi

Sabit Disk Alanı: 20GB

Ekran Kartı: 256MB Direct3D 10 destekli ekran kartı (GeForce 8800 veya RadeonHD 2900)

Online: İnternet bağlantısı

 

ETİKETLER: oyun, oyunlar, haber, haberler, aksiyon, strateji, güncel, pc, laptop, online oyunlar, strateji oyunları

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.