En Çok Kullanılan Firefox Eklentileri

08.04.2015 11:31:05
A+ A-

Piyasada ilk kullanıcı tarafından en az kullanılan ama sürekli internet kullananlar için vazgeçilmez bir tarayıcı diyebiliriz.İnternet üzerinde küçük bir araştırma yaparsanız Google Chrome'dan sonra olduğunu görebilirsiniz yani her zaman 2. sırada bir yeri vardır.Google Chrome kullanılma nedeni ise malum şu aralar herşey Google ile yapılıyor ve bir tarayıcı olması ve ilk sırada olması garip değil diyebiliriz.

Peki bu tarayıcı neden bu kadar tavsiye ediliyor ve kullanılıyor.Bunlardan en önemlileri hız ve internette güvenli bir şekilde dolaşımınızı sağlamak diyebiliriz.Tabi sadece bu ikisinle sınırlı değil aynı zamanda daha kullanışlı bir halde kullanmanız için anlatacağımız eklentilerde bunlara örnek olarak gösterebilir.

İlk olarak bilmeniz gereken Firefox eklentileri nasıl kurulur onu görelim.Firefox eklentileri için Araçlar -> Eklentiler (Tools -> Add-ons) yolunu izlemelisiniz.Daha sonra ise karşınız gelecek olan pencereden istediğiniz eklentiyi arayabilir ve kurmaya başlayabilirsiniz.Aynı zamanda Firefox için geçerli temaları buradan yükleyebilir ve değiştirebilirsiniz.

Konunun DevamıYORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.