En iyi dosya indirme programları

06.12.2014 02:30:00
A+ A-

Birçoğumuzun bilgisayarında sık sık yaptığı işlerden biri de dosya indirmek olsa gerek. Bazı programlar da var ki, dosya indirme işini bizler için oldukça kolaylaştırdığı söylenebilir. Biz de bu yazımızda dosya indirme işlemlerinizi kolaylaştıracak En İyi Dosya İndirme Programları listesine sizler için yer verdik.  

1. Internet Download Manager

İnternette dosya indirmek için yaygın olarak kullanılan programların başında geliyor IDM. Sade arayüzü ve kullanıcı için kolay kullanılabilirlik sunan IDM Türkiye'de en çok kullanılan dosya indirme programlarından biri olarak gösteriliyor. En iyi dosya indirme programları 1

 

2. JDownloader

Türkçe dil seçeneği bulunan JDownloader, her türlü dosyayı indirmeye olanak veriyor. Popüler dosya indirme servislerinde özellikle etkisini gösteren bu program, indirme hızınızı 2 katına kadar çıkartabiliyor. Ayrıca en güvenilir dosya indirme programlarından birisi olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

En iyi dosya indirme programları 2

3. Free Download Manager

Açık kaynak kodlu bir yazılım olarak tasarlanan Free Download Menager ile dosya indirmek çok kolay. Ayrıca ekstra bir özelliği de bulunuyor. İndirirken internetiniz mi kesildi? Hiç sorun değil Free Downlaod Menager sayesinde kaldığı yerden devam edebiliyorsunuz.

En iyi dosya indirme programları 3

 

4. Orbit Downloader

Tek bir tıklamayla gezdiğiniz internet sitelerindeki video veya şarkıları indirebileceğiniz bu program, kendine özel teknolojisi ile indirme hızınızı %500'e kadar artırabiliyor.

En iyi dosya indirme programları 4

 

Devamı için tıklayın.

 YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.