En iyi geçici mail adresi oluşturma servisleri

18.12.2014 15:09:41
A+ A-

İnternet üzerinde varlığını sürdüren binlerce farklı site var. Bir şekilde bu sitelerden birinde mutlaka ulaşmamız gereken bir bilgi oluyor ama ne yazık ki bu tip siteler üye olmadan paylaşımlarına ya da sundukları hizmete ulaşmanıza izin vermiyor.

İnsanın sinirini bozan anlardan birisinin artık kolaylıkla üstesinden gelebilirsiniz.Geçici mail alma servisleri sayesinde hem güvenliğinizi koruyabilir hem de sadece bir kez gireceğiniz sitelere üye olabilirsiniz.

Mail adresi güvenlik konusunda önemli bir ayrıntıdır. Çünkü kisel mail adresimizi kullanarak arkadaşlarımızla konuşuyor, iş hayatımızı sürdürüyor ve bunların dışında çeşitli amaçlarla kullanıyoruz. Bu yüzden her üyelik isteyen siteye düzenli olarak kullandığımız mail adresiyle kayıt olmak çok doğru bir davranış olmaz. Bu durumu düşünen bazı geliştiriciler bizlere geçici mail adresi oluşturma imkanı sunmuşlar.

Karışık bir şekilde oluşturulan mail adresleri şifre istemiyor ve bir süre sonra kendini imha ediyor. Bu servislerin tek kötü yanı ise herhangi bir şifre sıfırlama isteğinde elinizin boş dönmesi. Sizler için aşağıda işinize yarayacağını düşündüğümüz geçici mail servislerini derledik. Bu servisleri kullanarak gereksiz sitelere üye olabilir ve işinizi hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. İşte geçici mail alma servisleri.
1. Mailinator

En çok kullanılan kullan-at hesaplarından birisidir. Sitedeki kutucuğa herhangi bir kullanıcı adı girip sonuna @mailinator.com ekleyerek Check it butonuna tıkladığınızda anında gelen kutunuza yönlendirileceksiniz.

2. Pismail


Siteye girdiğinizde karşınıza çıkan kutucuğa dilediğiniz kullanıcı adını yazıp TAMAM butonuna tıkladığınızda gelen kutunuzu hemen karşınızda görebilirsiniz.

Devamı için tıklayın.YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.