En İyi Online Fotoğraf Düzenleme Siteleri

14.01.2015 16:04:26
A+ A-

Günümüzde insanlar her anlarının fotoğrafını çekmeyi çok seviyor. Artık Sosyal-Medya">sosyal medya sitelerinde fotoğraf paylaşımlarının da fazla oranda olması bu fotoğraf çekimleri de normal hale getiriyor.

İnsanlar gittikleri her yerde hatta evlerinde bulundukları her dakikada fotoğraf paylaşma olanağına sahip olduğu için fotoğraf düzenleme işi de bu durumda oldukça önemli bir hale geldi.

Fotoğrafın efektleri, boyutu ve daha yüzlerce detayın düzeltilmesi için birçok program mevcut ancak her insan bu programları kullanabilecek bilgiye sahip değil veya bu bilgiye sahip olsa da fotoğraf düzenleme işini online olarak yapmak daha pratik gelebilir. Bu yüzden de online fotoğraf düzenleme siteleri bu insanların yardımına koşmaktadır.

Bu siteler üzerinden yapılan çalışmalar ile fotoğrafları düzenlemek hem kolay hem de eğlencelidir. Üstelik bu web siteleri ücretsizdir. Fotoğraf düzenleme işlemleri bazen oldukça uzun sürebilir ancak bu web sitelerinde tüm bu işlemler kısa bir süre içerisinde tamamlanabilir. İşte sizler için seçtiğimiz online fotoğraf düzenleme siteleri.

 

1. Befunky

Siteye girdiğinizde GET STARTED butonuna tıklar tıklamaz karşınızda fotoğraf editörünü göreceksiniz. Düzenlemek istediğiniz fotoğrafı yükleyip üzerinde dilediğiniz gibi oynama yapabilirsiniz.

 

2. piZap

Başka bir online fotoğraf düzenleme sitesi olan bu sitede de fotoğrafınızı yükleyip direkt olarak düzenlemeye başlayabiliyorsunuz. Zoom, parlaklık, kontrast ayarlarını yapabildiğiniz gibi, fotoğraflarınıza filtre, stickers ekleyebilir ve buna benzer birçok işlemle fotoğraflarınızı canlandırabilirsiniz.

 

3. PhotoFunia

Konsepti diğer fotoğraf düzenleme sitelerine göre biraz farklı olan bu sitede, hazır bazı şablonlara fotoğraflarınızı entegre ederek ortaya oldukça ilginç sonuçlar çıkarabiliyorsunuz. Siteye girdiğinizde öncelikle hangi konsepti denemek istediğinizi seçiyor ardında da bu işlem için kullanmak istediğiniz fotoğrafınızı yükleyip sonuçları görebilirsiniz. Devamı için tıklayın.

 

 

 

 YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.