En iyi video izleme programları listesi

06.12.2014 02:16:09
A+ A-

Bazen indirdiğiniz bir filmi, video klibi izlemek; bazen çektiğiniz veya oluşturduğunuz bir videonun son halini görmek; bazen de ilgi duyduğumuz konularla alakalı eğitim videolarını açabilmek için Video Oynatıcılara ihtiyaç duyarız. Bu yazımızda Video İzleme Programları arasından en çok tercih edilen ve en iyi olanlarını sizler için derledik.  

1. Windows Media Player

Genellikle her türlü formattaki videoları açabilen bu harika Windows programı  çok nadir de olsa bazı video uzantılarını açamayabiliyor. Ve genellikle en sık kullanılan ve en iyi olarak gösterilen video izleme programlarından biridir. En İyi Video İzleme Programları 1

 

2. VLC Player

Bu program da neredeyse Windows Media Player kadar sık kullanılmaktadır. VLC player, hem ses hem de video oynatma özelliğine sahip olmakla beraber Windows Media Player'dan farklı olarak alt yazı özelliği de bulunmakta. Ayrıca açık kaynak bir yazılım olduğu için her türlü geliştirmeye açıktır.

En İyi Video İzleme Programları 2

 

3. Gom Player

Gom Player, Özellikle alt yazı uzantılarını çalıştırabilen harika bir yazılım. Bu yazılım ile birlikte, indirdiğiniz filmleri, videoları izleyebilir, birçok formattaki ses dosyasını da dinleyebilirsiniz.

En İyi Video İzleme Programları 3

 

4. Total Video Player

Başka bir codec ihtiyacı duymadan dilediğiniz videoyu oynatabilmenize olanak sağlıyor. Yaklaşık 4MB boyutundaki bu program, birçok önemli video formatının neredeyse tümünü destekliyor.

En İyi Video İzleme Programları 4

 

5. Winamp

Zamanında MP3 oynatmak için kullanılan bu program gelişen gelişen teknoloji ile birlikte artık video oynatma özelliğine de sahip oldu.

En İyi Video İzleme Programları 5

 

Devamı için tıklayın.YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.