Evrimciler yıkıldı: Tek bir ara fosil bile yok! Resimler

12.05.2014 15:17:27
A+ A-

 

Evrimciler yıllardır "atamız mikrop, atamız hurmaymış!" gibi safsatalarla insanları kandırıyorlar. Bu hayali haberleri bilimsel kelimelerle süsleyip bir de bilimsel dergilerde bir profösörün imzasıyla yayınladıklarında halkta bu haberleri gerçek zannediyor. Ama ortada bir gerçek var, evrimciler çoktan çökmüş olan evrim teorisini ayakta tutmak adına neler yapıyorlar. Sürekli hayali haberler uydurup, yaratılışı ispat eden fosilleri müzelerin arka odalarına saklıyorlar. Müzelerde yine hayali maymundan insana geçen adamları ve bunların ailelerini çizip insanlara sergiliyorlar. Fakat yer altından çıkarılan milyonlarca fosil canlıların birbirine dönüşmediğini yani yaratıldıklarını ispat ediyor.

Evrimcilerin iddia ettiği senaryo gerçek olsa yer altından birbirine dönüşmeye çalışan canlılara ait milyonlarca ara fosil  çıkarılması gerekirdi. Yarı balık yarı kuş, yarı sürüngen yarı kuş gibi milyonlarca ara fosil olmalıydı. Ama yok, üstelik bir tane bile yok! Çıkarılan milyonlarca yıllık fosiller günümüzde yaşayan örnekleriyle tıpatıp aynı. Evrimciler hayali bir doğa tarihi yazdılar ve fosillerin de bu tarihe uymasını istediler. Oysa bunun tam aksi gerçekleşti, her yeni bulunan fosil evrim teorisini yıkıp iyice açmaza sürükledi.

Evrimin geçersiz bir teori olduğunu kesin olarak ortaya çıkaran bu fosiller, halen evrimcilerin tam anlamıyla açıklamasız kaldıkları ve teori için en büyük zorluklardan biri olarak gösterdikleri kusursuz birer yaratılış delilidirler. Evrimciler de açıkça bilmektedirler ki, ele geçen tüm bilimsel deliller, "evrim süreci" iddiasının yalnızca bir masaldan ibaret olduğunu göstermiştir. Yaşayan fosiller; bu canlıları, milyonlarca yıl önce yaratmış ve günümüze kadar en mükemmel şekilleriyle korumuş, tüm varlıkların Yaratıcısı ve Hakimi olan Allah'ın eseridirler.Tarih boyunca evrimcilerin tüm korkuları, bu açık gerçeğin gözler önüne serilmesi olmuştur. Ama artık, bu açık ve tartışmasız gerçek tam anlamıyla gözler önündedir ve evrimcilerin buna karşı gösterdikleri tüm çabalar boşa çıkmıştır. Artık ortaya atılan komik senaryolara insanlar inamamaktadır.

Kaynak:  http://fossilresimleri.blogspot.com/

 

 

evrim

Evrimciler yıkıldı: Tek bir ara fosil bile yok!

evrim1

Evrimciler yıkıldı: Tek bir ara fosil bile yok!

evrim2

Evrimciler yıkıldı: Tek bir ara fosil bile yok!

evrim3

Evrimciler yıkıldı: Tek bir ara fosil bile yok!

evrim4

Evrimciler yıkıldı: Tek bir ara fosil bile yok!

evrim5


YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.