Facebook'a giremiyorum hataları

23.09.2014 16:07:39
A+ A-

Facebook kullanıcılarının karşılaştığı hatalar oldukça yoğunlaşmaya başladı. İlk dönemlerde oldukça sade ve hızlı olduğundan kullanıcıların büyük ilgisini çekmişti. Daha çok etkisini arkadaş ortamından kazanmaktadır. Twitter hızlı platform olduğundan dolayı insanların daha çok hoşuna gitmektedir. Ortaya çıkması ile zaten kullanımının da artmış olduğu görünmeye başlanmıştır. Facebook'un verdiği hatalardan dolayı insanlar hesabına erişemezken sayfalarına dahi giriş yapamıyorlar.


Facebook hatalarının temel sebebi olarak alt yapı yetersizliği kendisini gösteriyor. Gelişen teknoloji ile zamanla grafikler oldukça kaliteli yapılıp eski model bilgisayarlardan kullanımı düşmüştür. Facebook açıldığı andan itibaren çalıştırdığı flash player ve java programlarından dolayı donmalara sebep olmaktadır. Sıkıntılı olduğu gibi hesaplara erişilmemesi durumunda kişiler rahatsızlık duymaktadır. Hesap erişiminde yaşanan sorunları gidermek için bir süre beklenip ardından tekrar denenmesi gerekmektedir. Bunlar sağlandığı zaman hesaplarınıza güvenli şekilde giriş yapabilirsiniz. Teknik nedenler olduğundan dolayı yüklenen yüz binlerce uygulama, sistemin temelini zorlamaya devam etmektedir. Yaşanan sıkıntıların çözümüne aşağıdan bakabilirsiniz.

 

Facebook hatalarının giderilmesi için yapacaklarınıza buradan bakabilirsiniz: Facebook Giremiyorum Hatasının ÇözümüYORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.