Google AdWords mu? Kurumsal Seo Danışmanlığı mı?

07.03.2015 00:45:52
A+ A-

Google Adwors Nedir ?

İşletmenizle alakalı kelime veya kelime öbekleri (anahtar kelimeler olarak adlandırılır) ile arama yapan veya teması işletmenizle alakalı olan web sitelerini inceleyen kullanıcılara ulaşın. Reklamınız Google'da ve Google'ın iş ortağı web sitelerinde görüntülenir. Tıklama başına maliyet (TBM) teklifi ile, yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ücretlendirilirsiniz.

Google AdWords ile reklam vermenin avantajları ?

AdWords'ü diğer reklamcılık türlerinden ayıran birkaç önemli nokta vardır. AdWords'ü kullanarak

Google AdWords ile reklam vermenin dez avantajları ?

Paranız bittiğinde internetten kaybolmanızı sağlar

Seo Nedir ?

Arama motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar.

Seo 'nun Avantajları ?

İşletmenizle alakalı kelime veya kelime öbekleri yan kelime veya ana kelimelerde üst sıralara çıkmanızı sağlar  ve firmanıza inanılmaz faydalar sağlamaktadır.

Seo 'nun Dezavantaj

Aslında genel olarak  bakıldığında seo'nun dezavantajı yoktur.  Fakat seo ismindende anlaşıldığı gibi her yiğin harcı değildir gerçekten emek ister doğallık ister backlink ister  isterde ister  bu sebebten ötürü kurumsal seo danışmanlığı adı altında bir çok firma hizmet vermektedir.  Bu tür hizmetler birkereliğine alınır güncel tuttuğunuz zaman siteniz üst sıralarda kalır.

Seo mu ?  Adwords mu ?

Kurumsal Seo Danışmanlığı  masraflı bir  hizmettir fakat  belirlenen kelimelerde üst  sıralara çıktığınızda  ödemelerinizin karşılığını alırsınız.  Adwords başlı başına paraya dayalı sistemdir  araba gibi düşünün yada bir oturduğunuz bir ev düşünün kirayı ödemezseniz ev sahibi sizi kapıya koyar aynı mantıkta google adwords için geçerlidir.    Google adwords 'e diyelimki 200 tl para yatırdınız atıyorum seo, kurumsal seo danışmanlığı,  seo firmaları kelimelerinde üst sıralarda çıktınız bakiyeniz bittiği an siteniz yayından kaldırılır ve  reklam süresi boyunca sitenize hiçbir etkisi olmaz..

bu sebebten ötürü kurumsal seo danışmanlığı tavsiyemizdir birkereliğine verilir ama kalıcı hizmet olanağı sağlar size.

 

kaynak : http://softbilisim.net/kurumsal-seo-danismanligi/

 YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.