Google Adwords Nedir?

10.04.2015 10:36:33
A+ A-

Google adwords, kısaca Google'nin verdiği bir reklam hizmetidir.

Adwords reklamlarınız sayesinde daha fazla kullanıcıya ulaşma imkanı bulabilirsiniz.

Google adwords hesabının en önemli yararı şüphesiz arama ve görüntülü arama ağı sayesinde ürünlerinizi ön plana çıkarma hizmetidir. Adwords reklamı vererek anahtar kelimeleriniz sayesinde kullanıcalara ürünleriniz ulaştırabilir ve daha kaliteli ve hızlı bir satış sağlayabilrsiniz.

Google adwords reklamlarınızı oluştururken kendinize bütçenize uygun bir hesap planı oluşturabilir ve böylece reklam maliyetinizi kolayca ayarlayabilirsiniz. Örneğin ben "freelance grafik tasarımcı", "freelance grafiker" ve "grafik tasarımcı" gibi anahtar kelimeleri kombine ederek bir reklam planı oluşturmuş bulunmaktayım. Bunun içinse günlük 20 TL bütçe ayırmış ve haftalık 100 TL'lik bir ödeme yapmaktayım. Sizde bu gibi, bütçenize uygun biradwords reklamı oluşturabilir ve ucuz bir reklam pazarıyla, kaliteli ve sağlıklı bir satış yapabilirsiniz.

Aynı zamanda zaman planlama ve duraklatma yöntemiyle de reklam kampanyanızı dilediğinizde askıya alabilir ve istediğiniz zaman yeniden yayınlayabilirsiniz.

Google adwords reklamları ile ücretsiz telefon hatlarndan da daha fazla bilgi alabilir ve Google Türkiye'nin teknik desteğiyle kampanyanızı oluşturabilirsiniz.

Eğer internetten satış yapmakta olduğunuz bir alışveriş siteniz varsa google adwords reklamlarını mutlaka sizlere öneriyorum. (Magento, opencart, prestashop, wordpress) gibi bir altyapıya sahip sitelerle satışlarınız gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için: http://www.dijitalkatip.com

 YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.