Harika ödüller – Girişimciler için ücretsiz Londra seyahati

28.08.2014 16:39:24
A+ A-

Geçenlerde bir yazımda Türkiye'deki parlak girişimcileri bulma arayışımızdan ve Londra'ya ziyaretin de arasında bulunduğu ödüllerle dolu girişim yarışmamızdan bahsetmiştim.

Bu harika bir teklif.Gidiş-dönüş uçak bileti. Ücretsiz konaklama ve yeme-içme. Şehir turları. Risk sermayesi ortaklarına ziyaretler.

Dürüst olmak gerekirse, bu fikri bir kaç yıl aynı şeyi Amerika'da deneyen ve yaratıcı Amerikan girişimcilere Birleşik Krallık'ın sunduğu fırsatları tanıtan New York Birleşik Krallık Başkonsolosluğu'nda görevli meslektaşlarımızdan aldık.

Güzel haber ise eğer siz de yaratıcı bir Türk girişimciyseniz başvuru için halen vaktiniz var. Bugüne kadar birçok başvuru aldık, ancak en yaratıcı Türk girişimciyi aradığımız bu yarışmaya daha fazla katılımcının başvurmasını diliyoruz. Son başvuru tarihi 30 Eylül, vakit daralıyor.

Siz de yeni ve yaratıcı fikirlerinizi Londra'nın uzmanlığı ve sunduğu fırsatlarla yeşertmek istiyorsanız  başvurunuzu hemen şimdi yapın. Yarışmayla ilgili detaylar ? ödüller ve nasıl başvurucağınız ile ilgili tüm bilgiye buradan ulaşabilirsiniz: www.gov.uk/great-startup-turkey.YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.