iPhone 6 böyle mi olacak?

17.08.2014 21:01:18
A+ A-

Bir kaç gün önce yeni iPhone 6 tasarımıyla ilgili resimler internete düştü. Harika Mühendislik  tekonoloji-haber sitesinin haberine göre bu yeni iphone kavisli bir ekrana sahip olacak.

 

Sitede yer alan haber ise şöyle; ÇOK ÇİRKİN BİR TASARIM

 

iPhone 6 bu şekilde olursa gelecekte sırf tasarımdan dolayı tahtı sallanabilir. Ekranı eğimli olduğu için cihazı tutmak gerçekten zor olacaktır. Tüm gövdesi camdan yapılacağı için de terli ellerle telefonu tutmak oldukça zorlaşacak sık sık yere düşecektir.

Alınan Raporlarda ayrıca gelecek nesil iPhone'larda Home tuşunun olmayacağı da düşünülmetedir. Boyu şu anki cihazlarla aşağı yukarı aynı olacak ama ekran genişleyecek.Ayırıca kenar alanları olmadığı için ekranı daha da büyümüş olacak.

 

Bu cihazı şık olarak görüp beğenenler olsa da kimse düzleştirilmiş bir tuvalet kağıdı rulosu gibi görünen iPhone'a rağbet göstermeyecektir.

 

Cihaz gülünç ve çirkin görünmesinin yanı sıra bu konseptin Apple ekibi tarafından mı hazırlandığı henüz netlik kazanmadı. Umarız Apple böyle bir hata yapıp günümüzün en çok tercih edilen cihazını çöpe atmaz.

Kaynak:http://www.harikamuhendislik.com/yeni-iphone-boyle-mi-olacak/YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.