Konuşan kuşlar mucizesi, E-Book

18.06.2015 14:30:21
A+ A-

 

Kitabın bazı bölümleri:

Kör tesadüfler

Kuşlarda ses oluşumunu sağlayan özel tasarım

Ses taklidi yapan kuşlardaki yüksek şuur

Ses taklidi yapan kuşlar- evrim

Yeryüzündeki canlı türlerinin her biri mucizevi özellikler ve hayranlık uyandıran yeteneklerle yaratılmışlardır. Tek bir canlı türü incelendiğinde dahi, Allah'ın ihtişamlı yaratışının yüzlerce delilini görmek mümkündür.

Kuşlar yeryüzünde yaklaşık 10 bin türü bulunan ve birbirinden mucizevi özellikler taşıyan canlılardır. Yaşadığımız her yerde bu canlıların çok sayıda farklı türü ile karşılaşmamız ve bu türlerin her birinde hayranlık uyandıran farklı yönler görmemiz mümkündür. Bu canlılar estetik görünümleri, kusursuz uçuş mekanizmaları, göç etme konusundaki uzmanlıkları, yuva yapma becerileri veya gösterdikleri fedakârca davranışlar ile yaratılış gerçeğine delil olan sayısız özelliğe sahiptirler.

İşte bu kitapta söz konusu canlıların konuşma ve ses taklidi yeteneği ile donatılmasının yaratılışın sayısız mucizelerinden biri olduğu anlatılacak, aynı zamanda bu yeteneğin evrim teorisinin iddialarını nasıl geçersiz kıldığı açıklanacaktır. Böylece Allah'ın yaratışındaki ihtişam tüm açıklığıyla gözler önüne serilecektir. “Konuşan kuşlar mucizesi” isimli kitabı bu linkten okuyabilirsiniz: http://bit.ly/1IQMO6f

Tüm yazılarım: http://mertaslanoglu.blogspot.com/

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.