Küfür etmek acıyı azaltır mı ya da acıyı azaltma kuramım

19.06.2015 13:27:18
A+ A-

Yıllardır diyorum; sömürgeciliğin(emperyalizımın, emperyalizmin) silahı, bedeni Abd; beyini İngiltere'dir; İngiltere Abd'nin solunum cihazıdır. Yani dünyanın iki ana küresel faşisti vardır: silahsal öncü Abd ve deneysel koruyucusu İngiltere.
 
İngiltere çok tuhaf ki incir çekirdeğini doldurmayacak, eften püften, insanları dalga geçirtecek konularda bile bilimsel, deneysel araştırmalar yapar ve onlardan anlamlı sonuçlar, bilgileri sağlayıp sömürgeciliğin çıkarıları(çıkarları) yani insanlığın zararına kullanmaya çalışır ve bu bilgileri önce Abd ile paylaşır; gerçekte Abd İngiltere'nin değil İngiltere Abd'nin kulonudur yani Abd'ye birşey olsa yerini hemen İngiltere alır.
 
Geçenlerde; yerli bir holdingin çatısında yayın yapan ancak bir Abd kanalı olan televizyon kanalındaki bir İngiliz belgeselinde; işbirliğine bakar mısınız, Abd-İngiliz-Türk', 'Küfür etmek acıyı azaltır mı?' diye bir deney vardı ve azalttığı sonuçunu(sonucunu) sağladılar deneyi yapanlar.
 
Kuşkusuz bu acı azaltma yöntemi toplumumuzda bin yıldır uygulanan bir yöntemdir ancak küfürleri biraz ağırdır yani daha doğrusu eskiden öyle idi örneğin ayağa bir nesne çarpsa anaavrat başlar, dine imana kadar gidilirdi o nesneye ki günümüzde uygar, çağdaş, kültürlü insanlar böyle küfürler etmek yerine çığlık atmak, homurdanmak, sinirlenmekle yetinmek, söylenmek, 'Ah, ah' demek gibi uygar, çağdaş, kültürlü yöntemlere uğrama yolunu oldukça genişletmişler.
 
Bence ise gerçekte acıyı azaltan şey küfür etmek değil öfkelenmek. Yani ille de küfür etmek zorunlu değil örneğin el kapıya kıstırılığında ya da ayak kapının kasasına çarptırıldığında ya da bıçak parmağı kestiğinde.
 
Peki bu 'alim' insanlar neden acıyı azaltmak ile küfürü bir araya getiriyorlar? İşin hilesi, hinliği de orada zaten: İnsanları, toplumları küfüre alıştırmak. Sonra ne olacak? Savaş, terör, barbarlık, kavga, çatışma, uzlaşmazlık, düşmanlık, kabalık içinde bir insan türü yaratılacak ve sömürgeciliğin ekmeğine tereyağı sürülecek.
 
Bence küfür etmeyin bir yeriniz acıdığında; öfkeyle dişinizi sıkın yeter.
 
Yani dünyaya barış, dostluk, sevgi, huzur, güven, insanca bir dünya gelmesi isteniyorsa iki ana, iki en büyük, iki en temel düşmanınız var: Abd ve İngiltere.
 
Abd ve İngiltere iki şeyi yapmaz: 1- Kendilerine para getirmeyecek şeyi, 2- İnsanlığa zarar vermeyecek şeyi.
 
Yani acıyı azaltmak için önemli olan sinirlenmektir; küfür, bağırıp çağırmak değil ki bu da benim kuramımdır. Sinirlenince sinirlerden daha çok ve daha hızlı elektırik(elektrik) akımı geçer, bu da beyinde uyuşma yaratır ve bu da acıyı azaltır.
 
Necdet Gürçiftçi
Patentsiz, dinsiz, yerli üretim bir Türk/Türkiye bilgesi
İnternette yayınlandığı zaman: 19.6.15/13.18