Kurumsal Seo Danışmanlığındaki Sahtekarlığa Dikkat!

04.04.2015 06:46:46
A+ A-

Kurumsal SEO Danışmanlığı 'nda Dikkat edilmesi gereken hususları sizlerle paylaşacağız.

Öncelikle  Seo Nedir ? Oradan Başlayalım 

İngilizcesi Search Engine Optimization  kısaltılması (SEO) olarak bilinir  amacı ise web sitenizin  arama motorlarında üst sıralarda listelenmesini temsil eder.

Neden Seo Yaptırmalısınız ?

Seo aslında başlı başına bir uğraştır kimileri bunları çok basit olduğunu dile getirsede yaptığı yanlış işlem sonucu black liste girebilir  ve web sitenizi googleden kaybede bilir. Bu sebebten dolayı Kurumsal Seo Danışmanlığı hizmeti almanızı tavsiye ederiz.   Kurumsal seo danışmanlığı hizmeti aldığınızda yanınızda bir personel çalıştırma zahmetinde bulunmayacaksınız kurumsal seo danışmanının yaptığı çalışmalar sayesinde nokta atışı yapabilirsiniz.

Kurumsal Seo Danışmanlığında Dikkat edilmesi Gereken Hususlar 

kurumsal seo danışmanlığı yukarıda bahsettiğimiz gibi başlı başına bir emektir. Şimdi bazı firmalar var herkezin affına sığınarak bu makaleyi paylaşmak istiyorum. Google Adwords  ile seo kelimesinde kurumsal seo danışmanlığı kelimesinde  reklamlı çalışmalar vererek ilanlarını üst sıralarda çıkartıyorlar ve böyle bir firmalara kesinlikle ve kesinlikle itibar etmeyiniz. Önce kendilerine hayırları dokunmalıki sonra başkasına faydası dokunsun "  Seo "kelimesinin türevleri olan" kurumsal seo danışmanı  " kurumsal seo danışmanlığı gibi sadece google adwords ile yakalamaya çalışan zihniyete gülüyorum ve sizlerinde gülmenizi tavsiye ediyorum bununla ilgli bir kaç analiz yaptık ve bu firmaları aradık seo danışmanlık hizmeti almak istediğimizi söyledik akabindede  neden sizin siteniz kurumsal seo danışmanlığı  kelimesinde yoksunuz reklamla çıkıyorsunuz dediğimizde ise  popüler cevap aldık terzi kendi söküğünü dikemez.. :)   açıkcası traji komediden başka birşey değil  softbilisim.net firması olarak  özellikle seo konusunda sponsorlu firmalara itibar etmeyiniz.

 

 http://softbilisim.net/kurumsal-seo-danismanligindaki-sahtekarliga-dikkat/

 YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.