Kurumsal Seo danışmanlığının önemi

23.03.2015 09:28:31
A+ A-

Kurumsal seo danışmanlığı  

Kurumsal seo danışmanlığı   artık internette hayat bulmaya çalışan her firma için bulunmaz hint kumaşıdır.

kurumsal seo danışmanlığı  bu işe kendisini adayan profesyonel ekipler tarafından hizmet verilmektedir.

Neden kurumsal seo danışmanlığı hizmeti almalısınız?

Yapılan bir çok web sitesi profesyonel kişiler tarafınadn yapılmaması nazaran google algoritmasıyla yakından uzaktan ilişkisi bulunmayan web siteler yapmalarından kaynaklanıyor.  Örnek vermek gerekirse flash web siteleri yada  photoshop ağırlıklı web  sitelerin indexleme olasılığı oldukça yavaştır hatta ve hatta imkansızdır.
kurumsal seo danışmanlığı hizmeti aldığınızda bunların hepsinı ortaya dökecektir  web sitenizin bütün + (artı ) - eksi yönlerini sizlere sunacaktır.

Web Siteniz için Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar  ve İpuçları ?

Başlık (Title) Uzunluğu
Başlık en fazla 70 karakter uzunluğunda olmalıdır. 70 karakterden uzun olması arama motorları tarafından spam olarak yorumlanmaktadır

Açıklama (Description) Uzunluğu
Açıklama meta etiketi 160 karakterden az olmalıdır. 160 karakterden uzun olması arama motorları tarafından spam olarak yorumlanmaktadır.

Anahtar Kelime (Keywords) Uzunluğu
Anahtar kelime meta etiketi 260 karakterden az olmalıdır. 260 karakterden uzun olması arama motorları tarafından spam olarak yorumlanmaktadır.

H (Heading Tags) Etiketleri
Sitenizde mutlaka h etiketlerine yer vermenizi öneririz.

Dış Linkler
Diğer sitelere verilen linklerin tamamına dış link denir. Sitenizde çok fazla dış link çıkışı olmamasına dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde bunun size olumsuz etkileri olacaktır.

Biçim Etiketleri
Vurgulamak istediğiniz kelimeleri daha kalın, altı çizili veya eğik yazabilirsiniz. Bu etiketler arama motorları tarafından da algılanmakta ve sayfa içeriğiniz buna göre belirlenmektedir.

İçerik Kod Oranı
Sitenizdeki içerik boyutu kod boyutundan fazla ise siteniz temiz bir kodlama yapısına sahip demektir. Ayrıca içerik boyutunun fazla olması arama motorlarına siteniz hakkında daha fazla bilgi verecektir. Sonuçta arama motorları sayfanızın kodlarına değil, içeriğine bakmaktadır.

Web 2.0 Standartları
Gelişen web teknolojisi ile web standartları da değişmektedir. Bu yüzden sitenizi gelişen yeni web teknolojilerine ayak uyduracak biçimde tasarlamanız ve yeni standartlara uymanız seo açısından önemli faktörlerden biridir.

Canonical Kullanımı
Canonical kullanarak aynı içeriğe farklı linklere sahip sayfaların arama motorları tarafından kopya içerik olarak algılanmamasını sağlayabilirsiniz.

Sayfa Hızı
Sayfanızın hızlı açılması gerek kullanıcılar gerekse arama motorları tarafından çok önemlidir.

Dosya Sıkıştırma
Statik dosyalarınızı ve kodlarınızı gzip veya deflate ile sıkıştırın, bu sayede daha hızlı yüklenirler.

CSS Sprite
Resimlerinizi tek bir dosyada tutmak daha hızlı erişim sağlar.

kaynakhttp://softbilisim.net/kurumsal-seo-danismanliginin-onemi/YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.