Para kazanmanın en kolay ve eğlenceli yolu 'Roamler' uygulaması

02.09.2014 15:39:57
A+ A-

Artık telefondan para kazanma çağı !

Akıllı telefonlarla eğlenerek, keşfederek, para kazanarak bir ilk'e imza atan bu uygulama Amsterdam 'da kurulmuş ve daha sonrasında dünya genelinde kısa sürede yayılarak sonunda Türkiye'ye geldiler!

Günümüzde akıllı telefonlarla oyun oynarak boş vakitlerimizi değerlendirerek, stres azaltarak ya da eğlenerek geçirmekle uğraşıyoruz. Ama bu uygulamada size verilen görevleri fotoğraflandırarak para kazanıyorsunuz! Hem eğlenip hem de para kazandıran bu uygulamaya "Roamler" deniliyor.

Günlük alışverişini yaptığınız markette, görevleri kolaylıkla yerine getirebilir ve görev karşılığı ödülleri kazanabilirsiniz.

Şimdi, Roamler'a üye olup  1. Seviye'de eğitim amaçlı görevleri tamamlayıp gerçek bir Roamler olduktan sonra 2.Seviye'de paralı görevleri yapmaya başlayabilirsiniz.

Haftalık puan sıralaması ile arkadaşlarınızla yarışabilir, onların paylaştığı görev fotoğraflarını uygulama üzerinde inceleyebilirsiniz.

Çok basit değil mi! Roamler'ın eğlenceli dünyasına gir ve üst sıralara tırmanmaya başla! Daha fazla bilgiye www.roamler.com.tr  adresinden ulaşabilirsin

Aktivasyon Kodu için;

http://roamler.us8.list-manage.com/subscribe?u=06c6e7f651873a343804cc159&id=39d49b7b96

 

 YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.