SEO danışmanlığı hakkında !

21.01.2015 17:44:32
A+ A-

 

seo-danismanligi-hakkinda-seomarketim.com-

 

SEO DANIŞMANLIĞI HUSUSU NEDİR ?

Ülkemizde artık bu kavramı bilmeyenimiz yoktur.Firmaların, sürekli göz önünde olmak ihtiyacı , faaliyet gösterdikleri alan konusunda potansiyel müşterilere ulaşmanın önemi artık firmalarca bilinen bir gerçek.

X ürününü satan 10 tane firma düşünün , bu 10 Firmada normal olarak ürünlerini veya hizmetlerini daha görünür kılmak isteyecekler. Şu anda günümüzde artık tüm işler internete kaymış durumda ve iş sadece web sitesi yaptırmakla bitmiyor.

Müşteriler sürekli birşeyler arıyor ve bizim bu  10 adet X ürününü satan firmamız acaba ne yapıyor ???

Bu 10 siteden belki 3 tanesi web sitesi yaptık daha ne yapalım mantığında SEO yenen bişeymi durumunda ! ve arama motoru botları bile çok uğramıyor siteye..

komsunun-oglu-arda-seomarketim.com

Yine kalan sitelerimizden 4 tanesi  birşeyler yapma çabasında fakat çok fazla bilgi sahibi değil fakat aman extra para harcamayalım kendi SEOmuzu kendimiz yaparız yada komşunun liseli oğlu bilgisayar konusunda içgüveysinden hallice Arda dan olduğu kadarıyla yardım isteme durumunda :) olaylar böyle gelişince de tabiki  çıkmaz sokak durumundalar…

ve  eldeki son 3 sitemiz ise bu işin neden bilen ellere yani SEO DANIŞMANLARINA bırakılması gerektiğini bilen ve internette daha göz önünde olmak için bazı çalışmlaların yapılması gerektiğini bilen kişiler ve kesinliklede başarılı olacaklardır.

Şunu da belirtmeliyim ki ; eğer site sahibi kişiler SEO konusunda bilgi sahibi iseler tabikide kendileri yapacaklardır.

Bilmeyen kişiler ise normal olarak sitelerini SEO konusunda yetkin kişilere bırakmalıdırlar…

yukarıda yaptığımız mizansen aşağı yukarı durumu ortaya koymak adına yazılmıştır.

GELELİM SEO MALİYETİ HUSUNA  !

SEO ile ilgili internette araştırma yaptıysanız birçok sitede acımasız fiyatlar ile karşılaşmışsınızdır :)

bu iş yapılırken yapan kişinin emeğinin hakkı tabiki verilecektir.Ama işlerinin yürümesi içinde müşteriye ihtiyaç duyan ve dolayısıyla bu ihtiyacının tek karşılığı arama motorları olan MEHMET amcanın bütçesinide çok  sıkıntıya sokmadan yapmak lazım bu SEO işlerini, yüksek tutarlı SEO çalışmalarını büyük firmalar yaptırabilir, ama TAZE KOBİLER bu yüksek fiyatlar karşısında sadece şunu söylerler  ” CIK ! Bu SEO BİZE GELMeZ “

Kaynak : http://seomarketim.com/seoblogu/seo-danismanligi-hakkinda/

Anahtar kelimeler : seo, seo danışmanlığı, web sitesi

SEOMARKETİM.COM

Dilşad AKÇAOĞLU

SEO ve GRAFİK TASARIM Uzmanı.

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.