Seo Optimizeli Mobil Site

23.04.2015 12:16:06
A+ A-

Neden Mobil Optimizeli bir siteye İhtiyacınız var?

Tüm işletmelerin yarısından fazlası artık mobil optimize edilmiş web siteleri faaliyet - eğrinin gerisinde düşüyor?

Mobil-optimize edilmiş web siteleri artık isteğe bağlıdır - onlar alır gibi gerekli konum. İstatistikler bir mobil web kullanıcı toprakları sitenize, sadece mobil cihazlar için optimize edilmiş değil bulmak için zaman, onlar bırakın ve geri gelmek asla bir% 65 şans var olduğunu göstermiştir.

Mobil Site seo/">SEO Nedir?

Mobil web arama motoru optimizasyonu bir mobil web sitesi veya birincil web sitesinin mobil versiyonu arama motoru sıralamasında belirgin görünmesi için optimize edildiği süreci ifade etmektedir. Mobil SEO nedeniyle mobil aramalar yapılmaktadır yolu düzenli SEO farklıdır. Gibi, mobil biz kullanıcılara ulaşmak için, tamamen mobil cihazlar için optimize edilmiş bir web sitesi çalıştırmak için çok önemlidir.

Neden mobil SEO Matter mu?

Yukarıda belirtildiği gibi, istatistikler kendileri için konuşuyoruz. Devam anketler hiçbir açıkça ise mobil kullanıcıların büyük bir çoğunluğu bir site ikinci bir bakış vermeyi reddetme nasıl göstermiştir mobil optimize edilmiş ilk üzerinde gözlerini yatıyordu zaman. Ve bu tür olumsuz ilk izlenimler aldıktan sonra, onlar da geri olmayacak.

Bu kadar önemli Neden şimdi mobil devrim tüm hızıyla ve gün geçtikçe hızlanan nasıl aşağı gelir. Dünya Tablet PC'ler ve akıllı telefonlar ile geleneksel bilgisayarların yerini olarak masaüstü web arama hacimleri hızla günlük olarak bir gün mobil arama tarafından geçildi ediliyor.

Bu çok büyük bir meydan okuma ve aynı zamanda eşi görülmemiş bir fırsat sunmaktadır. Sağ olsun olanlar için, mobil SEO inanılmaz pozlama getirmek ve başka bir şey gibi hem profili ve dönüşüm oranlarını artırabilir. Buna karşılık, mobil devrim yetişmek için başarısız ve ince buz ileriye konum.

Biliyor Musun?

  • Gelecek yılın sonuna kadar kullanımı 2 milyar akıllı telefonlar olacak
  • Genç tüketicilerin% 45'i her gün mobil aramalar yürütmek
  • Mobil trafik hacmi% 3,5 her ay ile büyüyor
  • 2015 yılına kadar, 85900000000 mobil aramalar 84 milyar yıllık masaüstü arama gölgede bırakacak
  • Akıllı telefon sahiplerinin% 80'i dışarı alışveriş yaparken kendi cihazları kullanmak

http://softbilisim.net/seo-optimizeli-mobil-site/YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.