Son teknoloji 5 ürün

03.04.2015 10:21:16
A+ A-

Kaynak: papazkimde.com

Evde ya da ofiste hayatınızı kolaylaştıran ve size zaman kazandırmaya yardımcı olan en son teknolojik araç ve gereçleri araştırdık. Farklı ihtiyaçlara çözümler sunan bu 5 yeni teknolojik ürün şöyle:
1-) Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard(Logitech Bluetooth'lu Çoklu-Cihaz Klavyesi)

Logitech firmasına ait Bluetooth'lu çoklu cihaz klavyesi, işletim sistemi bağımsız 3 cihaza kadar kullanılabilecek şekilde tasarıma sahip. Artık, bilgisayarınızda bir rapor üzerinde çalışırken, kolay değişim tuşuna basarak akıllı telefonunuza gelen mesajı yanıtlayabilir ya da tabletinizden tweet atabilirsiniz. Aynı anda bir çok şeyi bir arada yapmak isteyenler ancak 4 elim yok diye üzülenler için bu klavye birebir. 

2-) G-DRIVE ev SSD

Hıza ihtiyacınız varsa G Drive ev SSD tam size göre. USB 3.0 ile bağlantıda üstün bir performans sergileyerek 400Mb/s hızına varan aktarım sağlayabiliyor. Sürücü 512GB depolama kapasitesiyle geliyor ve Mac OS 10.6, Windows 7, 8 ve Vista ile uyumlu. Ayrıca 3 yıllık garantisi mevcut.  Tek başına ya da G-DOCK ev with Thunderbolt ile kullanarak 480Mb/s hızına kadar aktarım ile günümüzün profesyonellerinin  gereksinimi çok yüksek esneklik ve genişletilebilirliği bir arada deneyimleyebilirsiniz.
3-) Logitech Type-S
Bu ürün Samsung Galaxy Tab S 10.5 için ince ve hafif koruyucu bir kılıf ve Galaxy Tab S'in her iki tarafını kazara meydana gelebilecek olan çarpmalara, çizilmelere ya da dökülmelere karşı koruyor. İçerisinde bir adet Bluetooth klavye var ve aralıkları iyi ayarlanmış bu klavye sayesinde hızlı ve rahat bir yazım sağlıyor. İki taraflı stand olabilme özelliği ile hem okuma hem de online chat yaparken kullanım kolaylığı düşünülmüş. Aynı zamanda kapağı kaldırdığınızda tabletiniz otomatik açan ve kapattığınızda uyku moduna geçiren özelliği de bulunuyor.
4-) Livescribe Echo Smartpen(Livescribe Eko Akıllı Kalem)
Hayatınızı kolaylaştıran bir diğer ürün Livescribe Echo Smartpen not alırken aynı anda ses kaydı yapmanıza ve daha sonra bu kaydı dinlemenize olanak sağlıyor. Bilgisayarınıza, İpadinize ya da İphone'unuza interaktif notlar alabilir ve bu notları paylaşabilirsiniz. Micro-USB bağlantısı aynı zamanda kaleminizi şarj etmenizi sağlıyor. Hafızası 400 ila 800 saate kadar, modeline göre, ses kaydı yapabiliyor, ve smartpen uygulamalarında rahatça gezinmek için bir ekrana da sahip.

5-) Photo iPad Scanning Dock (İpad Fotoğraf Tarayıcı Standı)

Bu yazıcı sayesinde ipadiniz şarj olurken diğer taraftan fotoğraflarınızı direkt olarak tarayarak ipadinize kaydedebilirsiniz. Ücretsiz bir uygulama tarafından kontrol edilen bu tarayıcı sayesinde fotoğraf ya da belgelerinizi dijital dosya olarak saklayabilirsiniz. 12 saniye gibi kısa bir sürede fotoğlaflarınız 300 ya da 600 dpi renkli JPEG dosyası olarak ipad film rulosuna kaydediyor ve tarama sırasında gerçek zamanlı olarak ekranda fotoğrafı görmenize imkan veriyor.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.