Turkcell T50 Format nasıl atılır

15.09.2014 01:41:32
A+ A-

Turkcell yeni çıkardığı telefon ile birlikte karşımıza çıktı. Uygun fiyatı dahilinde Türk ürünü olmasının avantajını yaşıyoruz. Yeni model sayesinde üstün performans sağladığı gibi bir çok dünya devi telefon markalarının yerini alacak gibi duruyor. Samsung ve iPhone fiyatları 3000 TL kadar yükselmesinden sonra düşüşe geçiyor. Görüntü kalitesi ile birlikte kamerası oldukça net çıkartabiliyor. Yeni tasarım model telefonlar arasında en iyilerinden olduğunu söyleyebiliriz. Türk telefonlarında Türkçe dil desteği olması önemli gözüküyor. Format atması oldukça kolay olacak telefonunuzu fabrika çıkışlı hali ile alabilirsiniz. İşletim sistemleri sayesinde gerektiği zaman kendiniz format atmanız gerekebilir.

 

Turkcell T50 format atmak menüye girerek bilgilerinizi yedekleyin. Telefon sıfırlanacağından dolayı rehberiniz silinmesin. Format atmadan önce telefonunuzun şarjı yarısına kadar dolu olduğunu kontrol edin aksi takdirde format yarıda kalarak sıkıntı yaşayabilirsiniz.

 

Telefonu kapatın ardından ses açma ve güç tuşuna basılı tuttuktan sonra ekrana Turkcell logosu gelecektir. Eliniz güç tuşundan çekin ve ses tuşuna basılı tutun. Telefon recovery moduna gelecek ve elinizi sesten çekebilirsiniz. "Wipe data factory" üstüne basınız sonra "yes delete all user data" gelerek tekrar güç tuşuna basarak seçiniz son olarak "reboot system now" geldikten sonra format atılarak telefonunuz açılacaktır. 

Kaynak: Turkcell T50 FormatYAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.