Turkcell T50 telefona nasıl format atılır?

05.10.2014 17:12:33
A+ A-

Son zamanlarda bilişim dünyasında önde iştirak eden ve değinen zeki cihazlardan tek tanesi olan Turkcell T50 aleti olmaktadır. Bunun Amaçlı yönelik bu cihazınıza format atmada tek takım zamanlarda ihtiyacınız duyabilirsiniz. Bu cihazların formatlarında ise fabrika ayarlarına çevirmenin 2 karayolu vardır. Ancak bilinmesi gerekiyor ki format işlemlerini yapmadan öncesinde mühim bilgilerinizin yedeğini alın ve batarya şarj ederek batarya şarj düzeyini en az %25 düzeyinde bulundurmanız önerilmektedir. Öbür taraftan formatlama sonucu olarak ise tüm şahsi bilgileriniz ise silinecektir.
İlk yöntem olarak da çoğunlukla meydana çıkan uygulama yanlışlarını ve bellek yanlışlarını gidermek amaçlı kullanılmaktadır. Bu gereken yöntemlerde ise yeniden bilinmesi gerekiyor ki tüm bilgileriniz silinecektir. Şayet ki telefonlarınız normal açılmıyorsa, model ya da desen sebebi sebebinden menüye ulaşamıyorsanız da telefonlarınızı tuş kombinasyonu ile formatlamanız gerekiyor . Format işlemlerine başlamak amaçlı kesinlikle telefonunuzun kapalı olması gerekiyor . Telefonunuz kapalıyken ses açma ve kuvvet tuşlarına birlikte basın ve basılı tutun. Şayet ki ekrana Turkcell logosu geliyorsa kuvvet tuşunu bırakıp ses açma tuşuna basmaya aynı ritimde devam etmeniz gerekiyor . ileri ki zamanlarda telefon recovery moda geçecektir. Bununla Birlikte alternatifleri gördüğünüzde ise ses tuşlarını da bırakabilirsiniz.
Ayrıca ses kısma tuşu ile de wipe veri factory reset seçeneklerinin de üstüne gelip kuvvet tuşlarına basmanız gerekiyor . Çıkan seçeneklerden yes delete all user veri seçeneklerinin üstüne gelip takdir amaçlı yeniden kuvvet tuşlarına basmanız gerekiyor . Tuşlara bastığınız zamanlarda ise format işlemleri başlayacaktır. Az tek işlemden sonra da tek ek olarak recocery alternatifleri dönecektir . Reboot System now seçeneği üstünde olduğunda da kuvvet tuşuna basıp telefonu yeniden başlatın. Ardından ise cihazınız formatlanmış tek biçimde açılacaktır.


Turkcell T50 Telefona Nasıl Format Atılır?

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.