Uluslararası SEO

26.04.2015 21:08:23
A+ A-

Her Dilde Seo

Uluslararası Arama Motoru Optimizasyonu veya Dilde SEO herhangi bir küresel arama pazarlama kampanyasının omurgasını oluşturuyor. Sık sık "doğal" ya da "organik" arama olarak adlandırılan, SEO Arama Motoru web sitesi sıralamalarını iyileştirmek için kullanılan işlem Sayfalar (SERPS) Sonuçlar olduğunu.

Hem dil bağımlı ve bağımsız süreçler alakalı arama motorları tarama ve web sitenizi anlamak sağlamak için istihdam edilen uluslararası SEO, özellikle karmaşık.

Softbilisim.net Çok Dilli SEO hizmeti amacı dünya çapında arama motorlarında web siteleri daha görünür hale getirmek ve onlar hedef belirli pazarı için uygun ve uygun olduğundan emin olmaktır.

Softbilisim.net Bunu başarmak için stratejiler ve süreçlerin bir dizi kullanır.Arama Motoru Uyumluluğu Denetimi (SECA)

Seca sizin organik sıralamasını iyileştirmek için gerekli, kısa, orta ve uzun vadeli eylem bir eylem planı oluşturmak amacıyla, web sitenizin farklı yönlerini analiz.

Web sitesinin tüm yönleriyle gözden ve gerektiğinde revize sağlamak için SECA'dan beş aşaması vardır.

Gözden faktörler şunlardır:

 • Link popülaritesi ve arama motoru doygunluk

 • Yapı, URL'ler ve tarayıcılar

 • Sitesi Gezinilebilirlik

 • Kaynak kodu ve içerik

 • Dil tanıma sorunları

Uluslararası Arama Terimi Araştırma.Herhangi bir dilde Kelime Araştırma

Anahtar kelime araştırma herhangi bir Dilde SEO kampanyanın temel taşıdır ve anahtar kelime popülerlik ve özel arama terimleri için mevcut rekabet miktarını değerlendirmek için kullanılır.Bu daha sonra sitenizde dahil edilmelidir hangi anahtar kelimeler karar için kullanılabilir, ve hangi olmamalıdır.

Yanı sıra özel anahtar kelimeler, arama terimi araştırma sayfasında ve web sitenizin meta-içerik hem de içine inşa edilebilir arama ifadeler ve arama modellerini tanımlar.

Her ülke ve dil farklı arama desenleri ve arama terimleri vardır gibi, başarılı Uluslararası SEO her pazarda arama davranışı ve dil kullanımı detaylı bir araştırma gerektirirOptimizasyon Kodu

Anahtar kelime araştırma aşamasında toplanan verilerden, biz hedef gerekir hangi anahtar kelimelerin net bir anlayışa sahip olacak. Bunu kullanarak, Title etiketi ve meta veri kodu sayfa-sayfa bazında optimize olacaktır. Title etiketi ve Meta Tag sayfa alanları motorları belirli sorgular için sayfa alaka değerlendirmek amacıyla, daha fazla önem koymak arama metin biridir. Bu süreç Optimizasyonu Kodu denir.

Bu optimum arama motoru sıralamalarını ulaşmada önemli olduğu gibi eşsiz, açıklayıcı ve anahtar kelime zengin Başlık ve Meta Açıklama etiketleri, her sayfada uygulanacaktır.Web Sitesi Yerelleştirme - İçerik İnceleme

Bu aşama gibi yönlerini değerlendirmek için sitenizdeki tüm içeriği bir inceleme:

 • Başlıkları

 • Kelime Yoğunluğu

 • Kelime Prominence

 • Biçimlendirme (Kalın, italik, altı çizili)

 • İç Bağlama

Web sitenizin hedef pazar üzerinde mümkün olan en büyük etkiye sahip olduğundan emin olmak için, fotokopi kullanılan anahtar kelimeler hedef kitleye ve yerel dil arama motorları için en uygun olduğunu garanti etmek, piyasanın bir yerlisi tarafından gözden geçirilir. Yerine çeviri daha lokalizasyonu başarılı Uluslararası SEO copywriting anahtarıdır.Geoselector analizi

Bir yerel etki her dil sitesi olan yerel arama motorları tarafından dizine sağlamak için, Dilde SEO için son derece önemlidir. Bir geoselector stratejisi istihdam ve daha kolay yerel bağlantılar elde etmek ve dil siteleri herkesin yararına olacak yapacak tüm yerel siteler interlinking.Bağlantı Bina

Bağlantı kurma bireysel hizmet olarak sunulan, ama her Uluslararası SEO kampanya ayrılmaz bir parçasıdır ve şunları içerir:

 • Ülke dil bağlantıları - Yerel linkler maksimum etki için hedeflenen olacak

 • Anahtar kelime hedefleme

 • Dizin gönderimler

 • In-site bağlantı kurma

 • Belirli cümleleri Gelişmiş bağlantı kurma

 • Bağlantı analizi - çapa metin değerlendirme de dahil olmak üzere

Online PR

Google tarafından denir harmanlanmıştır Arama veya Evrensel Arama, video, haber, resim ve bloglar gibi dikey endeksler gelen arama motoru sonuçlarının geçerli artış kavramının açılımı. Bu nedenle web sitenizin olasılığını artıracaktır genel Dilde SEO stratejisi haline Online PR entegre SERPS yüksek listelenmiş yanı sıra aldığınız linklerin miktarını artırarak ediliyor.Sosyal Medya

Sosyal medya online trafik ve marka bilincini oluşturmak amacıyla en etkili internet pazarlama teknikleri biridir. Gibi kamu sosyal kanallarda Katılan Twitter , Facebook , LinkedIn ve ülkeye özgü meslektaşları değil sadece marka bilinirliği ve görünürlüğünü artırır ama hem arama motoru sıralamalarını ve trafik güçlendirir linkable içerik üretir.

http://softbilisim.net/uluslararasi-seo/

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.