Uydudan internet kimler için uygun? - 1

18.03.2015 10:41:19
A+ A-

Uydudan internet servisleri özellikle inşaat, enerji ve madencilik sektörlerinde aktif olarak kullanılmaktadır.

İnşaat sektörü

İnşaat firmaları özellikle şehir merkezinden uzak noktalardaki şantiyelerinde iletişim ile ilgili pek çok sıkıntı ile karşılaşırlar. Şantiyenin operasyonel ihtiyaçlarının karşılanmasında  ve çalışanların firma merkezi ile olan haberleşmesinin sağlanmasında şantiye-merkez bağlantısı ve internet erişimi büyük rol oynar. Genelikle şehir dışından uzak noktalardaki şantiye bölgelerinde ADSL, fiber gibi karasal internet bağlantı imkanı ya yoktur ya da hizmet kalitesi çok düşüktür. go2sat uydudan internet çözümleri ile inşaat sektöründeki firmaların bağlantı sorununu ortadan kaldırıyor. Türkiye’nin her noktasına çok kısa sürede kolaylıkla kurulabilen uydu internet hizmeti ile go2sat inşaat sektörünün yanında.

 

go2sat uydu internet

 

Petrol/Gaz Arama Firmaları

Petrol ve gaz sektöründeki çalışanlar dünyanın en sert, en uzak ve en zorlu ortamlarında çalışır. Teknisyenler, mühendisler ve genel personel kritik uygulamalar için kesintisiz ve güvenli iletişime ihtiyaç duyarlar. Aynı zamanda kendi konumları ne olursa olsun, aileleriyle birlikte uygun bir şekilde düzenli olarak iletişim kurmaları gerekir.

Personel için internet bağlantısının kullanılabilir olması, çalışanı tutma ve memnuniyeti  açısından önemli bir faktördür.  go2sat, ekonomik ve yüksek hızda uydu internet erişimi sayesinde, petrol ve gaz sektöründe şirketlerin internet bağlantı ihtiyaçlarını karşılar.

 

go2sat uydu internet temel faydaları:

 

Arama ve üretim için artan bant genişliği ihtiyaçlarına düşük maliyetler.

Düşük sahip olma maliyeti kişisel kullanım sağlar.

Takım iletişimi ve işbirliği sağlar.

Abonelere uydu aracılığıyla doğrudan bağlantı sağlanır.

 

go2sat uydu internet

 

Detaylı bilgiyi http://go2sat.net adresinden alabilirsiniz.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.