WRC Powerslide

05.01.2015 20:53:05
A+ A-

Yeni ve hızlı oynanış: Hızlı, oynaması kolay, WRC dünyasına girmenin yepyeni bir yolu: aynı özel bölümde 3 farklı rakibe karşı yarışın! İster yapay zekâya karşı ister multiplayer modunda arkadaşlarınıza karşı oynayın! Yeni araç tutuşunun keyfini sürün. Hızlanma, fren ve el frenini yepyeni ve akıcı bir şekilde kullanın: hızlı araç sürmek, drift yapmak ya da sıçramak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Ayrıca oyun yapınızı da kendiniz belirleyin: hayalet bir araca karşı, çarpışmayı açarak ya da kapayarak, yolda bulacağınız şaşırtıcı güçlendirmelerle standart bir yarış yapın, ki bu güçlendirmeler kazanıp kazanmamanızı etkileyen en önemli etken olabilir.

WRC lisansı: WRC Powerslide lisanslı bir üründür. Yani WRC Class, Class 2 ve Class 3'ten en sevdiğiniz sürücüyü ve aracı seçebilirsiniz. Yarış üstüne yarış yapın ve sonuçlarınıza göre araçlar, madalyalar ve pistler kazanın! Efsanevi Montecarlo'dan zorlu Sardinia'ya, ne kadar hızlı sürebilirsiniz?

Multiplayer: Powerslide, dünya üzerindeki herkes ile mücadele etmek isteyen bütün oyuncular için katıksız eğlence sunar! Arkadaşlarınıza karşı yarışın, onları Cloud of Dust bonusu ile yavaşlatın ve yarışı kazanın: liderlik tablolarındaki sıralamanızı yükselterek bütün dünyadaki yarışçılar içinde en iyisi olun!

Olağanüstü grafikler ve eşsiz kamera: Yüksek kalitede 3 boyutlu modellemeler, tam bir hız hissiyatı, gerçekçi hava şartları, renkli ve akıllıca stil ve keyfini sürebileceğiniz muhteşem bölümler... Yepyeni yukardan bakış kamerası sayesinde pistin büyük bölümünü ve çevreyi gözlemleyin!


Öne çıkan özellikler
 

  • En üst seviye kalite!! Muhteşem grafikler!
  • İçerik ve oyun ömrü açısından inanılmaz fiyat!
  • Heyecanlı ve hızlı oynanış
  • 4 kişinin aynı pistte yarıştığı muhteşem multiplayer modu

 

GERKSİNİMLER:

 

Minimum
İşletim sistemi Windows XP / Vista / 7 / 8
İşlemci Intel Core 2 Duo / AMD Athlon 64 X2
RAM 2 GB (XP) / 3 GB (Vista) / 4 GB (7)
Ekran kartı nVidia GeForce 9000 serisi / AMD Radeon HD 4000 serisi (1 GB)

 

ETİKETLER: oyunlar, oyun haberleri, haberler, haber, araba yarışı oyunları, oyun oyna, son çıkan oyunlar, araba oyunları, oyun

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.