Yaşayan fosiller evrimi yalanlıyor, Resimler

23.02.2016 14:41:24
A+ A-

Ne diyor Darwin: "Eğer gerçekten türler öbür türlerden yavaş gelişmelerle türemişse, neden sayısız ara geçiş formuna rastlamıyoruz? Neden bütün doğa bir karmaşa halinde değil de, tam olarak tanımlanmış ve yerli yerinde? Sayısız ara geçiş formu olmalı, fakat niçin yeryüzünün sayılamayacak kadar çok katmanında gömülü olarak bulamıyoruz... Niçin her jeolojik yapı ve her tabaka böyle bağlantılarla dolu değil? Jeoloji iyi derecelendirilmiş bir süreç ortaya çıkarmamaktadır ve belki de bu benim teorime karşı ileri sürülecek en büyük itiraz olacaktır."

Gerçekten de Darwin'in söylediği gibi tek bir ara geçiş fosili yok, canlılar aradan milyonlarca yıl geçmesine rağmen birebir aynılar. Hiçbir değişikliğe uğramamışlar.  Yer altından çıkarılan milyonlarca fosil yaratılışı ispatlıyor, canlılar birbirlerine dönüşmemişler ve hiçbir zaman evrim geçirmemişler.  

Bakın evrim teorisini ortaya atan Darwin ne diyor: "Bu muazzam ve harikulade evreni, çok geriye ve çok ileriye bakabilme kabiliyeti bulunan insan da dahil olmak üzere, kör tesadüf veya zaruretin eseri olarak görmek çok güç, hatta imkansızdır."

Kaynak: http://evrimcilerneleridusunemez.blogspot.com.tr/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

 

 

 

 

 

 

 

 YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.