Yerel Seo için Twitter Optimizasyonu Nasıl Yapılır

25.03.2015 14:54:22
A+ A-

Yerel Seo için Twitter Optimizasyonu Nasıl Yapılır

Arama motorları, Google gibi, sen rütbe ve nerede bir karar verirken sizin profil tamamlandığında olmadığını dikkate almak Google tweets endekslemeyecek tekrar. Herhangi bir web sitesi ve diğer sosyal medya hesaplarına bağlantıları da dahil olmak üzere tüm önemli ayrıntıları, doldurmak için emin olun. Şirketinizin tam iletişim bilgileri profil bir arama motoru yüksek rütbe için bir zorunluluktur.

Böyle şirketinizin fiziksel konumu ve telefon numarası gibi, yerel bilgi sahibi, aynı zamanda yardımcı olacaktır yerel SEO . Arama motorları mevcut ve iletişim bilgileri tüm arama sıralamasını artacak tamamlandıktan emin Searchers en eksiksiz bilgi vermek istiyorum.

  • Iletişim bilgileri (adı, Şehir, Eyalet)
  • Şirket web sitesi ve / veya blog bağlantıları
  • Kelime 160 karakter açıklamasına optimize

RETWEETS YEREL SEO ILE YARDIM

Eğer sosyalleşme ve Twitter etkileşimde zaman, her zaman retweets düzenli tweets daha SEO daha etkili olduğunu akılda tutmak gerekir. Bunun arkasındaki nedeni basit; başkasının üzerine geçirilen layık bu bilgiyi bulursa, o zaman anahtar kelimelere dayanarak Google'da üst sıraları layık.

Retweeted Başlarken teoride basit bir işlemdir. Eğer kaliteli içerik yazmak ve doğru anahtar kelimeler ile teşvik ederseniz, yazının daha büyük bir şans retweeted ediliyor vardır. Bu sosyal medya pazarlama temel kurallarını takip ve daha yüksek bir amaca hizmet alakalı içerik oluşturma tüm parçasıdır.

Retweets Almanın 3 yolu

  1. Hedef kitleye uygun olduğunu bilgiyi Yazın
  2. Benzersiz kelimeleri veya cümleleri kullanın
  3. Pik saatlerde tweet hafta boyunca gün

hastag kullanımı

Twitter sosyal medya entegre bir şeydir hashtag. Bu insanlar Tweets görmek için almak için çalışıyoruz, son derece yararlı bir araçtır. Eğer tanıtmak için çalışıyoruz iş türüne ve Twitter'da maksimum etkiyi almak için anahtar ulaşmak istediğiniz hedef kitleye alakalı anahtar kelimeler ile etiketler kullanarak.

İnsanlar bu terimleri arama ve size hashtags bu terimleri dahil ettik zaman şirketinizin mesajlar gelecektir. Eğer bölüm veya online mağaza t-shirt üzerinde bir satış teşvik Örneğin, satılık dikkat çekici bir başlık deneyin: T-Shirt kapalı Yarım Salı #halfofftshirttuesday, #tshirtsale veya #tshirttuesday bir Hashtag'leri olurdu.

Hashtags başka büyük yol pozlama elde etmek ve aynı zamanda retweets almak için, yani gönderirken akılda tutmak vardır. Hashtags da sosyal medya hesaplarına daha takipçileri getirerek, Google sıralamasında yardımcı olacaktır.

HASHTAGS EN İYI KULLANIM ALANLARI

  • Sosyal medya hesabınıza daha çok dikkat çekmeyi sağlar
  • Google sıralamasındaki yerinizi arttırır
  • Satış potansiyelinizi arttırır

Bunlar sadece Twitter hesabınızı optimize etmek nasıl en temel ipuçları birkaçıdır, ancak bu basit şeyleri yaparak, daha çabuk beklediğinizden daha sonuçları göreceksiniz. Bu pazarlama geliyor ve sadece sosyal medya sizin için en iyi iş yapmak için öğrenmek zorunda sosyal medya güçlü bir araçtır. Unutmayın, başarı sahip sırrı başladı!

 

Kaynak : 

http://softbilisim.net/yerel-seo-icin-twitter-optimizasyonu-nasil-yapilir/

 

 

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.