R.(an)T.E.

18.05.2014 15:13:50
A+ A-

 

RTE HAKKINDA KISA HATIRLATMALAR

1-Akbil ile başladı aslında, akbilden 1 milyar götürüldü  iddiaları var. Kendileri iktidar olduklarında bu dosyayı temize çıkaracak kanunu çıkardılar.

2-Sultanbeylide hazine arazisine villalar yapıp gurbetçilere sattılar, bunu da Belediye başkanlığı döneminde kılıfına uydurdu.

3-Deniz fenerinden Almanyada mahkum oldu Türkiyede deniz fenerini soruşturan savcılar hakkında soruşturma başlatıp sürdü. Ve deniz feneri hırsızları aklanıp mal varlıkları geri verildi.

4-Gemi almaya başladı 1,2,3,4,5,6 tam altı tane.

Aslında sadece bu gemilerin varlığı bile yapılan iddia edilen yolsuzluklar hakkında fikir veriyor.

5-İstanbulda yapılan AVM'lere ve gökdelenlere bakın ve bunları kimin yaptığına bakın. Zeytin burnunda Aksu battaniye arazisini kim aldı? Ve buraya özel imar izinleriyle bu arazinin değeri kat kat arttırıldı.

Zburnunda 16/9 gökdelenine bakın. Ataköy sahilini önce tokiye devrettiler, sonra hukuksuz imar planlarına uymadan kamu yararı gösetilmeksizin sinpaşa kaymaklı bir şekilde verip rant kapısı yarattılar gökdelen otel diktiler!  Torunlara bakın, Zorluya bakın, Ağaoğluna bakın, bütün bu isimlerin RTE ile organik bağı var. birebir görüşüyorlar. Bütün bunlarla maddi çıkar ilişkileri iyice ayyuka çıkmıştır. Zorlu'daki Bilal şehzadenin iki tane çok değerli dükkanına bakın. Bu dükkanlar nedense ZORLU Center'ın imar sorunu çözüldükden sonra bila efendi tarafından alındı!

VICIK VICIK ilişkiler. Makarna ile kandırılan halkın cebinden çıkıyor bunlar..

Sanırım şimdilik bu kadar yeter.

17 aralığa daha sıra gelmedi. Sırada o var.

(Kısa yazılar yazmaya devam edeceğim, Haşhaşi değilim, Ateist değili, Din tüccarı da değilim, Demokrat bir vatan evladı olarak yazacağım)

 YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.