Su ile çalışan çevreci sistem - Sahibi Ali Uzun Bey'le ve Yusuf Usta ile söyleşi

26.02.2015 10:49:59
A+ A-

Ekomaks şirketi Türkiye'de Su ile çalışan bir sistem geliştirdi. Bu sistemi hep merak etmiştim. Sonuçta Arabama taktırdım. Sonuç mu? İnanılmaz. Ali Bey'le ve Yusuf Usta'yla yaptığımız söyleşiyi sizinle paylaşıyorum.

-Ali Bey Nedir Ekomaks? Sizden dinleyelim.

-Ekomaks, suyun elektroliz yöntemiyle aracın kendi enerjisiyle hidrojen ve oksijen olarak ayrılarak sonra her ikisinin motora giden hava borusuna verilmek suretiyle hem yakıtın %100 yanmasını sağlamakta hemde motora yakıt takviyesi olarak Hidrojen vermekte olan bir sistem.

-Yüzde kaç tasarruf sağlamakta?

-Araçlara göre değişiklikler göstersede %15 ile %35 arasında yakıtta tasarruf ta sağlamaktadır.

-Bu oldukça iyi bir oran. Peki her tip araçta kullanılabilir mi?

-Evet. LPG'li Benzinli yada Dizel araç olsun farketmez hepsinde rahatça kullanılabilinir.

-Riski var mı? Araç Muayenelerinde sorun oluyor mu?

-Riski yok, sadece suyu bittiğinde eklemeniz lazım. Birde Özel sıvısı var onu almanız lazım. Araç Muayenelerinde sorun yapmıyorlar. Şimdiye kadar böyle bir şikayet almadık.

-O sıvı niye?

-Elektrolizi verimli yapmak için gerekli sıvı ve her 40-50 BİN kilometrede bir alınması gerekir.

-Pahalı mı? 

-Hayır. Litresi 50TL ve 50000 KM yol yapıyor.

-Araçlarda performans artışı sağlıyor mu?

-Arabalar zamanla eskiyor ve performansı çekişi yavaşlıyor. Ekomaks ürünü takan kullanan araçların sahipleri bize geri bildirim yapmaktalar ve en çok çekişten memnunlar. Araçlarına Turbo takılmış gibi olduğunu söylüyorlar.

-Ürünün memnuniyet garantisi var mı?

-Elbette. İki yıl her türlü garantiye sahip. 

-Bunu her yere taktırabiliyormuyuz?

-Hayır. Bizim yetkilendirdiğimiz yerlerde taktırabilirsiniz. İstanbul'da Dudullu'da Yusuf Usta Yetkili Ekomaks temsilcimizdir. İsteyen İstanbul'da onunla kontak kurup aracına taktırabilir.

-Şimdiye kadar kaç araca taktınız Yusuf Usta?

-(Yusuf Usta), şimdiye kadar 300-400 araca taktım.

-Peki size geri dönüşüm nasıl?

-Valla kullananlar memnun. Çevreyi kirletmiyor, tasarruf sağlıyor, bedava enerji sağlıyor, araçta çekişi arttırıyor, motorda %10 en az güç artış sağlıyor. Daha ne olsun....

-  :)

- Eklemek istediğiniz bişey var mı?

- Müşterilerimiz bizle ilgili detaylı bilgileri www.ekomax.com.tr den alabilirler. İstanbul'da ki temsilcimiz Yusuf Ustamıza sonuna kadar güveniyoruz, tecrübeli ve yeteneklidir kendisi. Şimdiye kadar tek bir şikayet gelmedi Genel Merkezimize. 

- Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

-Biz Teşekkür ederiz. Zahmet oldu.

Kendileriyle yaptığımız söyleşi böyle. Bende aracıma bu ÇEVRE DOSTU sistemi taktırdım ve gerçekten 15 yaşındaki Şahin1.6 ie aracımdaki performansa hayret ettim. Sanki arabamda Turbo var. Şahinlerde ABS yok ve keşke olsa dedim zira araç altımda uçacak gibi oluyor azıcık gaz verince. Bence sizde kendinize ve aracınıza bir iyilik yapın ve mutlaka Ekomax, Çevreci Alternatif Yakıt kitini taktırın. Hem çevreyi daha az kirletin hemde %35'e yakın yakıt tasarrufu ve motor performansı sağlayın.

 


YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.