Dekorasyon Tavsiyeleri No:3 Güneş enerjisi gökkuşağı renkleri ile evinize huzur getirsin

10.02.2014 16:46:26
A+ A-

Güneş Evinize Enerji Dağıtıyor

 

Isaac Newton - 1666

 

İlk okul kitaplarından çoğumuz hatırlarız. Karanlık bir odaya küçük bir delikten içeri güneş ışığı girer ve önüne cam prizma yerleştirdiğimiz zaman ışık prizma içinde kırılarak renkleri ortaya çıkarır. İlk kez Newton'un deneylediği bu ışık kırılması Feng Shui'ye göre de oldukça yararlı . 

 

 

Pencereme Astığım Kristal Top 

 

 

 

  

 

 

 

 

Pencerenize güneş ışığı alacak açıdan asacağınız kristal toplar ile evinize, gün içerisinde gökkuşağının renklerini davet ederek ,coşkulu bir görüntü ile karşılaşabilirsiniz. Feng Shui'ye göre güneşin enerjisini direk evinizin gölge alanlarına yansıtarak ; huzur,bolluk,bereket,şans getiriyor.Feng Shui'ye inanın inanmayın , ev içerisinde coşkulu bir görüntü yaşattığı kesin. Renk yansımasından da mutlu olabilmeli insan :) 

 

Eve yansıyan gökkuşağı renkleri

 

Eve yansıyan gökkuşağı renkleri

 

Elime yansıyan solar enerji  :) 

Kristal top seçimi önemli çünkü her kesim ve malzeme birbirinden farklı olduğu için gökkuşağı renkleri çıkarmayan toplar mercek etkisi yaratıp yangın çıkmasına neden olabilir. Dikkat etmekte fayda var . Piyasadan satın almak zorunda değilsiniz , önünden geçtiğiniz herhangi bir aydınlatmacıdan istediğiniz zaman ,avizeden kopmuş,ellerinde fazla olan bir top varsa veriyorlar :)  

 

Ahmet Rüstem Ekici 

http://ahmetrustem.blogspot.com.tr/

 


YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.