Dekorasyonda geometrik desen ve renk seçimi

16.05.2015 15:46:21
A+ A-

 

İddialı dekorasyonları tercih ediyor ya da iddialı bir görünüme yaratıcı bir etkiye sahip bir eviniz, yeriniz olsun istiyorsanız geometrik desenleri uygulamayı düşünmelisiniz. Keskin çizgi ve renklerle tasarlanmış desenli karo çiniler (www.karoantoloji.com) ve eşyalar geometrik desenli dekorasyon oluşturmanıza yardım edeceklerdir.

Geometrik desenli dekorasyonlarda zıt renklerin kullanımı daha keskin kenarlı bir tarz uygulamanıza olanak verecektir. Dikkat çekici bir odak noktası yaratmak istediğinizde de bu desenleri kullanabilirsiniz.

Oturma odanızda, salonunuzda ve işyerinizde bu dekorasyonu uygulamak istediğinizde bir kaç değişiklikle kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken desenli karo çinilerle yastık ve perde gibi eşyaları uyumlu geometrik desenlerde seçerek uygulamak olacaktır. Geometrik desenlerde tekli bir koltuk yastığı bile işinizi görecek etkide olacaktır.

Nötr ve yumuşak dekorasyona sahip bir mekân için geometrik desenli karo tercih ederek renklendirmesini yoğun olmayan renklerle yaparak istediğiniz mekânı elde edebilirsiniz. Bahçe ve teras gibi bölgelerde yer karolarını seçerken yine bu tarzda desenlere sahip modelleri kullanabilirsiniz.

Mobilya ve eşyalarda iç içe hatlar halinde geometr

ik desenlerde bulunabilir. Geometrik desenler büyüdükçe ve renkler zıtlaştıkça ilgi çekiciliği artacaktır. Ne kadar ilgi çekmek istiyorsanız o kadar büyük desenler ve parlak zıt renkler kullanın.

En güzel ve uyumlu uygulama ise tek bir bölgede tek bir desen kullanımıdır. Desenli karo çiniler diğer mobilya renkleri ile uyumlu olduğunda dekorasyonunuzda gerçek bir değişiklik yaratacaktır. Bu konuda karoantoloji dizayn ekibinden yardım alabilirsiniz

 ETİKETLER: Haber, Haberler, , perde, dizayn, , yardım

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.