Ev dekorasyonunda Ayna Kullanımı

15.06.2015 21:20:13
A+ A-

Evimizin en olmazsa olmaz aksesuarlarından biridir aynalar, Saatlerimizi ayna ‘karışında geçiririz

 Ayna bir evin vazgeçilmezleri arasındadır. Gün geçtikçe gelişen teknoloji ile birlikte aynalarda artık o eski tekdüzen seçenekten sıyrılıp, daha çok çeşitlilik ve şeffaf hale geldi. Bu olmazsa olmaz aksesuarımızı daha farklı tasarım ürünleri seçerek evimize güzel bir hava katmasını sağlayabiliriz. Aksesuar  aynalar bir tek sizin görüntünüzü değil, ayrıca evinizin güzelliğini de yansıtacaktır

Peki aksesuar ayna seçerken dikkat edilmesi gerekenler. İşte bu yazımızda, size bunun cevabını vermeye çalışacağız. Öncelikle bu konuda çok fazla seçenekle karşılaşacağınızı ve bu ürünlerin içerisinde en beğendiğiniz, evinize en çok yakışacak dekoratif aynayı seçmekte zorlanacağınızı belirtmeliyiz.

İlk olarak; Şayet salonunuz küçük ise daha büyük aynalar seçerek odanızın daha ferah ve geniş görünmesini sağlayabilirsiniz. Aynayı koyacağınız odanız büyük ise, küçük ebatta ayna seçmek odanızı dekoratif anlamda tamamlayacaktır. Ayrıca duvara monte edilen ev aksesuarları aynalara alternatif olarak ayaklı aynalarda kullanabilirsiniz.

 Aynaların asıldığı duvar koyu renkli olduğunda zıtlık oluşturarak daha şık bir görüntü ortaya çıkaracaktır.  Duvarınızın, odanızın gizlemek isteyeceğiniz kısımlarına ayna monte ederek, odanızın o bölümünü kamufle, edebilirsiniz. Söz konusu aynaları asacağınız yer küçük çocukların erişemeyeceği yerler olmasına özen göstermek kazaları önleyecektir

Bu yazımızda size aksesuar aynalar hakkında bilgiler ve öneriler vermeye çalıştık. Şimdi yüzlerce aksesuar ayna seçeneği arasından size en uygun olanı seçmek kalıyor.

Cem KARAÇAR

evdekorasyonmodelleri.org

 

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.