Genç kız odası dekorasyon fikirleri

19.05.2015 00:47:51
A+ A-

Genç Kız Odası Dekorasyon Fikirleri
Genç kızlar için odalarının görüntüsü her zaman büyük önem taşır. Çünkü ruh halleri de bulundukları ortama göre değişir aslında. Bu yüzden her genç kız kendi tarzını yansıtan bir odası olsun ister. Bu yazımızda siz sevgili okurlara genç kız odası dekorasyon fikirlerinden bahsedeceğim.
İlk olarak şunu söylemeliyim ki kız odası pembe olur klişesini unutun. Her genç kız farklı renk ve desenlerden hoşlanır. Pembe tonlarıyla sınırlı kalmayın. İstediğiniz her renk ile odanızı dekore edebilirsiniz. Üreticiler birbirinden güzel ve farklı tasarımları sizlerin beğenisine sunmaktalar. 
Genç kız odasının olmazsa olmazı aynalardır. Odanızda mutlaka bulunması gereken ilk eşya farklı boyutlardaki birkaç aynadır. Kendinizi boydan görebileceğiniz uzun ve geniş bir ayna ile orta boyda saç ve makyajınızı yaparken kullanacağınız 2 adet aynanız olması idealdir. Fakat son yılların gözdesi olan ayna kaplı duvarları da tercih edebilirsiniz. Her açıdan kendinizi görmenizi sağlayacak bu ilginç tasarıma göz atabilirsiniz.
Genç kızların  ve genç odası ev dekorasyonunda en çok ihtiyaç duyduğu parçalardan biri de dolaplardır. Kıyafet, çanta ve makyaj malzemelerini koyacakları geniş ve zarif dolaplara ihtiyaçları vardır. Bunun için iç içe gözleri olan fonksiyonel son moda yaratıcı tasarımları deneyebilirler. 
Siyah ve beyazın yoğun kullanıldığı tasarımlar canlı renklerden sıkılmış genç kızlar için oldukça uygun. Hem şık ve zarif bir görüntü hem de farklılık bir arada olacak. 
Krem tonlarının hâkim olduğu tasarımlar da şıklık ve sadeliğin buluştuğu noktalar. Ayrıca krem tonları gözü yormayacağı için oldukça dinlendirici bir tasarımdır. 
Mavi rengi seven genç bayanlar ise mavi-beyaz tonlarında tasarımları denemeliler. Dinlendirici özelliği olan mavi renk şıklık bakımından da göze oldukça hoş gelen modellerden.
 


ETİKETLER: Haber, Haberler, Kız, Beyaz, zaman, genç, ruh, Mavi, Moda, saç,

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.