Kanvas Tablo ve Dekorasyon

30.01.2015 17:05:31
A+ A-

Dekorasyonun vazgeçilmez aksesuarlarından olan kanvas tablolar, gerek şık duruşu gerekse içerisinde bulunduğu odaya kattığı sanatsal hava sebebiyle en çok tercih edilen dekorasyon ürünlerin başında geliyor.

Özellikle bayanlar tarafından oldukça beğeni gören kanvas tablolar, günümüz şartlarında standart tasarımların dışında özel olarak da tasarlanabiliyor. Kimi zaman ailevi bir fotoğrafın harika bir kanvas tabloya dönüştüğünü görmemle ben de kendi evime bu tablodan yaptırmak için küçük bir araştırma yaptım. Google amcanın da yardımıyla bulduğum internet sitesinde binlerce farklı renk ve desende harikalar tablolar görmemle bu isteğim bir kat daha katlanarak adeta zorunluluğa dönüştü.

Site yetkilileri ile görüşmem sonucunda tablo olarak istediği görseli ve istediğim ürün ebatını söylemem durumunda kendilerinin tablomu hazırlayabileceklerini belirtmeleri üzerin de hemen fotoğraf arşivimden eşimle birlikte bir resim seçtik. İnternet sitelerinden istediğimiz tablo alanından bu resmi yükleyerek tablo olarak görmek istediğimiz görseli kendilerine iletmiş olduk. Ve artık tabloyu merakla bekleme vaktiydi.

2 gün sonra. Siparişini vermiş olduğumuz ve merakla beklediğimiz tablomuz sonunda elimizdeydi. Gerçekten beklediğimden çok daha şık bir tablo olmuştu. Oturma odasının baş köşesine astığımız resmimiz odamıza ayrı bir hava katmıştı.

Gelen misafirlerin oturma odasına girer girmez dikkatlerini çeken tablomuz hem muhabbet hem de ilgi odağı olması oldukça hoş oldu. Bir kez daha gördüm ki farklı görsel tasarımlar daima ilk görüşte dikkat çekiyor. 

Sizde kendiniz için özel tablolar arıyorsanız bu siteye bir göz atmanızda fayda var derim.

Site adresi: http://blog.dekoevim.com/YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.