Salonlarınız için dekorasyon önerileri

17.06.2015 14:09:02
A+ A-

Klasik salonlardan artık sıkılmaya başladıysanız, daha özel ve daha modern bir salona sahip olmak istiyor ancak bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız sizler için büyük bir titizlik ile hazırladığımız salon dekorasyon fikirleri sizlere bu yolda rehberlik edecektir.
 
Evlerimizin hemen her odası kendine has bir özellik taşısa da iş salona geldiğinde her zaman diğer odalara oranla bir adım önde yer almaktadır. Misafirlerimizi, dostlarımızı ve akrabalarımızı ağıladığımız salonlarımızın hep oldukça şık ve dikkat çekici olması konusunda özen gösteririz.
 
Şık ve Modern Bir Salon İçin Dekorasyon Fikirleri
 
Genele bakıldığında birçok kişi beyazın hâkim olduğu salonları tercih etmektedir. Beyaz temizlik ve saflığın göstergesi olsa da aynı zamanda huzurda veren bir renktir. Salonunuza hem daha lüks hem de daha modern bir görünüm kazandırmak isterseniz beyaz ya da gri siyah koltuk takımlarını tercih edebilirsiniz.
Beyaz seviyorsanız yine kırmızı koltuk takımı tercih ederek diğer objelerinizi beyaz kullanabilir böylece muhteşem görünümlü ve oldukça şık bir salona sahip olabilirsiniz. Salonların geniş olması birçok salon dekorasyon fikirleri ile dizayn edebilmeleri açısından oldukça avantajlıdır. Geniş salonunuz varsa koyu renk duvarlar tercih edebilir doğru aydınlatmalar ve beyaz şık bir koltuk takımı ile gayet şık ve hoş salon dekorasyonu yapabilirsiniz. Vereceğimiz Dekorasyon fikirleriyle evinizin herkes tarafından görülen yüzü olan salonunuz sahip olduğu hava ile hem sizin zevkinizi hem de sizin kalitenizi yansıtan en önemli unsurdur.
 
Küçük Evleriniz İçin Dekorasyon Önerileri
 
Günümüzde birçok kişi apartman dairelerinde yaşamaktadır ve bu apartman dairelerinin hemen hepsi de isteğimiz boyutlara sahip mobilyaları kullanmamız için uygun olmayabilmektedir. Bu tarz mekânlarda küçük salonlarınızı dekore ederken hemen her köşeyi ve her boşluğu en doğru şekilde değerlendirerek iri hacimlere sahip mobilyalar kullanmaktan da uzak durmanız gerekir. Ayrıca küçük salonlar için klasik tarz da pek uygun değildir. Yine de iyi bir araştırma ile minimal çizgilere sahip klasik takımları tercih edebilirsiniz. Küçük salonlarınızın hem sizin ailenizi hem de sevdiklerinizi ağırlayacağınız alanlar olması nedeni ile derli toplu bir görünüm sağlamanız oldukça hoş olacaktır.
 
 
Cem KARAÇAR


YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.