Adnan Oktar: Fethullah Gülen Hocamız bize Mehdi'yi anlatsın, Video

Adnan Oktar: Fethullah Gülen Hocamız bize Mehdi'yi anlatsın, Video DİN
0,0
10.08.2013 17:11:05
A+ A-

Adnan Oktar bir programında Fethullah Gülen'in Hz. Mehdi'yi anlatmasını istiyor, bakın Fethullah Gülen Hz. Mehdi'yi nasıl anlatıyor, bu linkten izleyebilirsiniz:

http://www.youtube.com/watch?v=N74typ-lBFM

Fethullah Gülen Hz. Mehdi'nin şahıs olarak geleceğini çok iyi biliyor, 1979 yılında yaptığı sohbetlerde Hz. Mehdi çıktığında yanındakiler için "kiminin çocuğu hâkim çocuğu olacak, kiminin çocuğu genel müdür çocuğu olacak ve çok dikkat çekecek, Hz. Mehdi elit olacak, seçkin kesime hitap edecek ve çok büyük olay çıkacak Türkiye'de, herkes onun üzerine yüklenecek" diyor. Buna inanmayan Sızıntı dergisini açık bakabilir. Orada Fethullah Gülen Hz. Mehdi'nin her aşamasını anlatıyor. "Şimdi okulda tek başınasın, koridorlarda tek başına geziyorsun ama yakında göreceksin etrafındaki birler binler olacak ve etrafında çiçekler açacak diyor. Hz. Mehdi'nin herkesten perde perde gizlendiğini anlatıyor. 

Bugün günümüzde bazı Nur talebesi kardeşlerimiz Hz. Mehdi'nin şahıs olarak gelmeyeceğini, şahs-ı manevi olduğunu iddia ediyorlar. Oysa hem peygamberimiz, hem Bediüzzaman Hz. Mehdi'nin şahsından tutun da dış görünüşüne kadar, çıkış alametlerine kadar, yüzlerce hadisle ve sözle Hz. Mehdi'yi anlatmışlardır. Fethullah Gülen'de Sızıntı dergisi dahil olmak üzere birçok yerde Hz. Mehdi'den detaylı bir şekilde bahsetmiştir. YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.