Athena Gökhan abdest alırken görüntülenirse…Resimler

Athena Gökhan abdest alırken görüntülenirse…Resimler DİN
1,0
04.11.2014 21:08:18
A+ A-

 

Birçok gazetede bugün Athena’nın solisti olan Gökhan’ın abdest alırken çekilen görüntüleri yer alıyor “O Ses Türkiye” yarışmasının sevilen jürisi Gökhan namaz kılmak için bir camiye gittiğinde abdest alırken görüntüleniyor.

Açıkçası ben de “O Ses Türkiye” programında birkaç kere Gökhan’ı izledim. Gerçekten de sempatik, güler yüzlü ve sevecen bir insan. Daha önce de Gökhan’ın namaza başladığı ve beş vakit namaz kıldığı haberi çıkmıştı. Bence bunlar son derece güzel ve olumlu haberler. Bizler bir sanatçımızın dine, maneviyata, Allah’a yöneldiğini duyduğumuzda son derece mutlu oluyoruz. Ben böyle kıymetli sanatçıların gençlerimize de çok örnek olduklarını düşünüyorum. Son günlerde Umre’ye giden Burcu Güneş de aynı şekilde, bence o da çok örnek bir sanatçı. Onun da kalbinin çok temiz olduğu anlaşılıyor.

Athena’nın solisti Gökhan’ın Kıbrıs’ta Şeyh Nazım hocamızı ziyaret ettiğini de biliyoruz. Şeyh Nazım hocamız Kıbrıs’ın sultanıdır ve çok değerli bir âlimdir. Onun dergâhını ziyaret eden Gökhan da onun nurundan almış demek ki. Şeyh Nazım hocamızın elini öpme şerefine erişmiş demek ki. “Allah bize de nasip etsin böyle bir güzelliği” diyorum. İnsanların bu kadar dinden uzaklaştığı bir dönemde Allah’a yaklaşmak ve ona kul olmak çok değerli. Herkesin iman ettiği bir ortamda, herkesin ibadetlerini yerine getirip, Allah’ı andığı bir ortamda bunları yapan bir insan belki bir sevap alıyorsa, bunların hiç yapılmadığı ortamda da o insan bin sevap kazanıyor. Bu yüzden de o insan Allah katında çok değerli oluyor.

Athena’nın solisti Gökhan’ı tebrik ediyorum, vicdanının sesini dinlediği için ve kalbini Allah’a bağladığı için…

Gökhan’ın Şeyh Nazım’ın güzel dergâhını ziyaret ederken çektirdiği fotoğrafları:

 

 

 

 Tüm yazılarım: http://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

YORUMLAR

Tutar mı -

Dövmesini de iyice çitilemiştir ozellikle kolundaki haç dövmesini

0 0
YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.