Bu abdest biraz saçma arkadaş!

DİN
0,0
05.11.2013 08:42:36
A+ A-

Herkese Merhabalar, Sıkıcı bir salı gününün sabahında, aslında herkes pazartesi sıkılır ama bende bir tuhaflık mı var ne salı daha kötü çarşamba hafta ortası perşembe tatilden önce son gün cumayı zaten saymıyorum.

Her neyse yazımı dağıttım tamamiyle…

Yine en başta yazıyorum; Yazılarımı mantık çerçevesinde okuyun lütfen düşünün öyle okuyun cevap verin.

Şimdi güzel kardeşlerim abilerim örnekle anlatıyorum, Ben namaza gidiyorum gitmeden önce güzel duşumu aldım abdestimi aldım camii ye doğru yol aldım gidiyorum. Bir anda çok af edersiniz yellendim, aa çabuk gidiyim elimi yüzümü ayağımı başımı yıkayım tekrar, aa aa aa e kardeşim sen yellendin oranı temizlemiyorsun zaten demin yıkadığın temiz olan ayağını yıkıyorsun mantıksız değil mi bu, ben başka yerimi kirletiyorum ben elimi ayağımı yıkamam saçma değil mi?

Ondan sonra alkol alınca bilmem kaç gün namaz kılamazsın camii ye gidemezsin, Yüce ALLAH seni her nerede alkol içersen iç seni görür,  sen kendini biliyorsan git kıl kardeşim günahı her türlü günahtır Allah seni evinde de sarhoş görüyor sen 1 bira içmişsindir tabi ki içme zararlı zaten yasaklanmış felaketlerin en kötüsüdür en iğrencidir sen içerken başın hoş olur çevrendeki herkes kat kat rahatsız olur bu konuda zaten kimse tartışamaz. Ama 1 bardak şarap içtin bi yemekte insana etki etmez onun alkolü o kadar kendini bilirsin sarhoş olmazsın bile yani. E bu adam gidip namaz kılsa ne olur yani hurafe hurafe konuşan hocalar yüzünden İslam’dan uzaklaştırıyorlar insanları yahu.

Uzun lafın kısası abdest almak temizlenmektir, nerenin temizleneceği de senin mantığına kalmış arkadaş.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.