Cübbeli Ahmet Hoca: Kocana iyi davran, sopayı yicen sonra!

Cübbeli Ahmet Hoca: Kocana iyi davran, sopayı yicen sonra! DİN
0,0
20.07.2015 18:23:36
A+ A-

 

Bakın Cübbeli Ahmet neler anlatıyor: "Kocana iyi davran, kadında kalkmış, feminist midir, komünist midir belli değil. Diyor ki: Neden hep ben iyi davranıyorum? Şimdi bir şey dicem, ey akıllı kadın diyeyim sana ben: İslamiyet diyor ki kocana iyi davran. İyi davranırsan o da sana iyi davranır, herifi raydan atlatma, sopayı yicen ondan sonra! Geleceksin hoca efendi şöyle oldu, böyle oldu. İslamiyet sana kocanın sana iyi davranmasının yolunu gösteriyor, neymiş senin ona iyi davranman kardeşim. Biraz akıllı ol. Adamla dikine gitme, zaten para kazanayım diye canı çıkmış. O kadar yoğun işlerden gelmiş. Ama şimdiki karılar tabii "ben de çalışıyorum" diyor. Niye çalışıyorsun, öyle çalışılır mı yav. Adam çalışacak, sen yicen. Yetmiyor. Niye yetmiyor. Biraz az ye, senede beş elbise alma, bir elbise al. Kadın çalışır mı! Kadın erkek işinde dolaşır mı yav! 104 kitapta yerini bulamazsınız. Hani hocalar fetva veriyorsa helak olacaklar ahirette. Kadın erkek içinde çalışamaz! Onun için oturursun evde.

Görüyor musunuz yobaz zihniyeti, görüyor musunuz kadın nefretini, kadınları aşağılamayı, hor görmeyi. Kadın susacak, kadın eve kapatılacak ve çalıştırılmayacak. Kadın adeta erkeğin kölesi olacak. Erkek siniri bozulursa kadını bir güzel dövüp rahatlayacak.

Cübbeli Ahmet hoca işte binlerce müridine böyle öğüt veriyor. 104 hadis kitabında kadının çalıştırılmasını bulamazsınız diyor? "Peki Kuran'da var mı böyle bir hüküm" diye çıkıp da bir Allah'ın kulu sormuyor. Kuran'da böyle hükümler yok. Bunlar sokmuşlar hurafeleri dinimize, bunlar İslam dini diye anlatıp anlatıp insanları kandırıyorlar. Kuran'da kadın ve erkek eşit, kimse cinsiyete göre üstün değil. Üstünlük sadece takva iledir. Ayrıca kadın hiçbir konuda erkekten izin almak zorunda değildir. Bu yüzden lütfen Cübbeli Ahmet Hoca'nın anlattığı gibi uydurma hurafelere inanmayın, yalnızca Kuran'a ve Kuran hükümlerine uyun.

Kaynak: http://bagnazliknedir.blogspot.com.t

Tüm yazılarım: http://erkanarkutyaziyor.wordpress.co

Video sayfam: mynet.com/erkanarkut/videolari/liste" href="http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste" target="_blank">http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/listYORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.