Damat, kayınvalide, şehvet, ensest ve en az üç parmak

Damat, kayınvalide, şehvet, ensest ve en az üç parmak DİN
0,0
18.01.2014 20:46:18
A+ A-

Güncel din alimlerinin filan gazetelerde çarşaf çarşaf yayınladıkları fetvaları okuyunca en yakın tren istasyonuna kendimi atarak ışıl ışıl gökyüzünün altında Ankara'dan Eskişehir'e devam eden bir YHT'nin tekerleklerinin arasından taş sektirmeyi filan istiyorum.
 
Her gün yepyeni bir felaket, her gün yepyeni bir 'bakış açısı', her gün yepyeni bir sapıklık, her gün yepyeni bir sonu -fili ile biten hastalığın emaresi.
 
Ciddi olarak soruyorum, gerçekten genç kaynanasının elini öperken onu bir seks objesi olarak görmeyi başaran kaç tane damat vardır ki? Kaç tane böyle bir hasta ile karşılaşmış olabilirsiniz ki genç kaynananıza kaymayın mesajları verebiliyorsunuz topluma?
 
Cahil, sapık ve büzüşmüş beyinlerinizin içinde neler barındırıyorsunuz, tahmin etmekte zorlanmıyorum. Bastırılmış cinsel arzular, zamanında yaşamanıza izin verilmemiş bedensel tutkular, içinizde kalan ve size her zaman, her şart altında seksi çağrıştıran acı gerçekler...
 
Din gibi ilkel bir baskılayıcı meta altında sizlere dayatılan gerçeklerin acısını bizler çekmek zorunda mıyız arkadaş? Din için şöyle yap, din için böyle yapma, din için öteki türlüsü haram, beriki çeşidi helal...
 
Sana mı kaldı benim genç kaynanamı öperken kalkan cînsi uzvumun sertlik kat sayısı? Kaldı ki etrafı son derece geniş birisi olarak ben bile şimdiye kadar hiç böyle bir saçmalıkla karşılaşmadım.
 
Bence çocukluğa inmek ve yanlış bildiklerinizi düzeltmek için, yada düzeltmeye çalışmak, fazlaca geç sayılmaz. Bu psikolojik bozukluklarla nasıl yaşamayı kabul ettiğinizi bilmiyorum ama bu hisler, en az reşit olmayan kız çocuklarına genel olarak toplum parçanızın duyduğu yatkınlık kadar kara, iğrenç, tipik ve itlaf edilesi.
 
Üzerine varillerce benzin dökülüp otuz metreden bir zippo çakmak ile tutuşturularak sahip oldukları atomların sonsuza dek evrendeki başka maddelere hammadde yapılası.
 
İsim desen onda meymelet yok, tip desen zaten tanrının sopası artık gözünde, hala onun bunun ahlak anlayışının ortasına tükürme çabası, bir çeşit fetvacılık oyunu, İslam'daki görünmez ruhban sınıfına ciddi adaylık. Oturup evinde hatim indirip girdiğin günahlar için tanrıya iki dizinin üzerinde yakarman gerekirken hala uçkursal mesajlar vermeler, ensestsel iç güdüleri dışa vurmalar. Bu toplum varoluşunun hiç bir evresinde bu kadar çok 'seks odaklı' yaklaşıma ve bu yaklaşımdan kaynaklanan yasağa, yaptırıma ve cezaya maruz bırakılmadı. Bu kadar da ele geçirilmedi. Ekranlar ve radyolar 'sözde' din alimleri ile doldu, her birisi kendine göre fetvalar verdi, ruhbancılık oynayarak insanları sömürmeye çalıştı. Bu gibi durumlarda herkese tavsiyem geçmişte de bugünde de şu olmuştur; en az üç parmak. Vücutsal olarak gevşediğiniz zaman ruhunuz da kişiliğiniz de rahatlayacak, deneyin görün inanmıyorsanız.
 
Sinirlendim çok.

 YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.