Dini konularda merak ettikleriniz – 2, Video

Dini konularda merak ettikleriniz – 2, Video DİN
0,0
20.06.2014 18:25:00
A+ A-

 

Geçtiğimiz hafta başlayan "Merak Ettikleriniz" isimli programdan bir yazımda sizlere bahsetmiştim. Bugün bu programın ikinci bölümünü sizlerle paylaşmak istiyorum. Aşağıdaki linkten programı seyredebilirsiniz:

http://bit.ly/1lpZyrP

Bu program dini konularda soru sormak isteyenler için çok güzel bir fırsat. Çünkü insanların çoğu Kuran'ı bilmeden, peygamberimizin hadislerini bilmeden birçok konuda kendi kafalarından hüküm veriyor. Uydurma bilgilerin Kuran'da olduğuna inanıyor, hurafeleri gerçek İslam zannediyorlar. Oysa topluma din adı altında anlatılanlar, öğretilenler kimi zaman tahmin edemeyeceğiniz kadar yanlış ve hurafeye dayalı olabiliyor. Bu program insanlara sadece Kuran'dan açıklama yapıldığı ve Kuran'dan yol gösterildiği için çok önemli. Program yayınlandıkça sizlerle de paylaşmaya devam edeceğim.

Tüm yazılarım: http://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: mynet.com/erkanarkut/videolari/liste" href="http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste" style="color: rgb(0, 0, 255) !important;" target="_blank">http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

 


YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.